Yardım Persist.img sorunu çözmüyor

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global Stabil 11.0.1
Telefon Modeli
Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Redmi note 7 telefonumda miui 12 beta yüklendikten sonra jiroskop sorunu başladı. Ne pusula çalışıyor ne ekran döndürme ne de oyun içi jiroskop. Soruna ilk yeni rom atarak başladım ama çözüm olmadı. Stock Miui 11 e döndüm yine sorun çözülmedi. Fastboot Stock rom dosyası içinden persist.img yi çıkarıp twrp ile telefonuma flashladım ama sorun yine çözülmedi. Ne yapabilirim yardımcı olabilecek biri var mı? lütfen..

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Oyla:

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
Redmi note 7 telefonumda miui 12 beta yüklendikten sonra jiroskop sorunu başladı. Ne pusula çalışıyor ne ekran döndürme ne de oyun içi jiroskop. Soruna ilk yeni rom atarak başladım ama çözüm olmadı. Stock Miui 11 e döndüm yine sorun çözülmedi. Fastboot Stock rom dosyası içinden persist.img yi çıkarıp twrp ile telefonuma flashladım ama sorun yine çözülmedi. Ne yapabilirim yardımcı olabilecek biri var mı? lütfen..

Kardeşim bende öğle olmuştu twrp bu Persist dosyasını yükleyin ve resimdeki gibi işaretleyin ve yükleyin açılışta biraz.bekyin yaklaşık 5 dakika çalışacaktır tşk etmeyi unutmayın

Ekli dosyalar

• IMG_20200911_200029.jpg
    IMG_20200911_200029.jpg
    267,4 KB · Görüntüleme: 175
Oyla:

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim bende öğle olmuştu twrp bu Persist dosyasını yükleyin ve resimdeki gibi işaretleyin ve yükleyin açılışta biraz.bekyin yaklaşık 5 dakika çalışacaktır tşk etmeyi unutmayın
Dostum, drive depolaman erişimi engelliyor. Dosyaya ulaşamıyorum. Galiba sana bir erişim izni gelecek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada miui sürümün neydi, bildiğim kadarıyla her sürüm farklı persist.img içeriyor

Oyla:

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
Dostum, drive depolaman erişimi engelliyor. Dosyaya ulaşamıyorum. Galiba sana bir erişim izni gelecek

Bu arada miui sürümün neydi, bildiğim kadarıyla her sürüm farklı persist.img içeriyor
Siz yükleyin düzelecektir

Oyla:

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
Dostum, attığın dosyaya ulaşamıyorum. Erişim izni istiyor. Erişim izni vermen lazım. Persist dosyasını baska bir siteye yükleyip o linki atabilir misin?. Senin Google drive hesabına senden izinsiz kimse girip dosya alamaz

Oyla:

wiper30

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şükrü
Cihazım
mi 11T Pro
Meslek
Güvenlij+PC vs..
Konular
55
Dostum, attığın dosyaya ulaşamıyorum. Erişim izni istiyor. Erişim izni vermen lazım. Persist dosyasını baska bir siteye yükleyip o linki atabilir misin?. Senin Google drive hesabına senden izinsiz kimse girip dosya alamaz
Bekle halediyorum

Tekrar deneyin duzeltim

Oyla:

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
Sorun hala aynı, erişim izni istiyor. Neyse ki sorunu farklı bir yol ile çözdüm. Teşekkürler

Oyla:

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
Sorunun çözümünün birazcık da denk geldiğini düşünüyorum. Çok kez yeni rom attım. Miui 12 beta olsun miui 11 olsun sürekli bozuktu. En son miui 12 hindistan kararlı romunu yükleyince sorun çözüldü

Oyla:
Üst Alt