Yardım PDF görüntüleyici sorunu

Om3rDoruk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Doruk
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 13
Telefon Modeli
Poco X3 NFC
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar son zamanlarda canımı sıkan bir soruyu sormak istiyorum. E devletten veya başka yerden pdf dosyası açmaya çalıştığım da karşıma mi tarayıcı fln geliyor tıklıyorum ama açılmıyor. Halbuki telefonda hem office 365 yüklü hem de adobe reader. Fotoğrafları ekledim. Diğer seçeneğine tıklayınca printer fln çıkıyor açılmıyor. İkinci defa diğer seçeneğine tıklayınca önce adobe reader açılıyor üçüncü kez tıklayınca da office açılıyor çok saçma birşey bu. Direk adobe reader yada office açılması için ne yapmamız gerekiyor kafayı yiyeceğim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

gencoo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
iphone6s
Konular
19
bende de indirdiğim pdf dosyalarını telegram facebook vs yerden birine atıcam dosyalarım kısmında gözükmüyor

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Arkadaşlar son zamanlarda canımı sıkan bir soruyu sormak istiyorum. E devletten veya başka yerden pdf dosyası açmaya çalıştığım da karşıma mi tarayıcı fln geliyor tıklıyorum ama açılmıyor. Halbuki telefonda hem office 365 yüklü hem de adobe reader. Fotoğrafları ekledim. Diğer seçeneğine tıklayınca printer fln çıkıyor açılmıyor. İkinci defa diğer seçeneğine tıklayınca önce adobe reader açılıyor üçüncü kez tıklayınca da office açılıyor çok saçma birşey bu. Direk adobe reader yada office açılması için ne yapmamız gerekiyor kafayı yiyeceğim.

Resimde 3 noktaya tıklayınca istediğiniz uygulama görünür olması lazım. İlk seferde gelmezse ikinci seferde, bu uygulamayı daima bununla aç tiki gelmesi lazım.

Oyla:

Om3rDoruk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Doruk
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Resimde 3 noktaya tıklayınca istediğiniz uygulama görünür olması lazım. İlk seferde gelmezse ikinci seferde, bu uygulamayı daima bununla aç tiki gelmesi lazım.
Daima bununla aç seçeneği gelmiyor hocam

Oyla:
Üst Alt