Uygulama [PC Software] [MiPhone Manager] Mi PC Suite İngiilizce olarak yayınlandı

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11
miui adına utanç verici bir durum halen telefonu görmüyor ve umurlarında değil sanırsam, zamanında en dandik nokia'nın bile bilgisayar uygulaması vardı.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Evet ben son sürümü denedim hala çalışmıyor , garip bir şekilde nasıl sorun olarak görmüyorsam şaşırıyorum

dispanserZ

Mi5 64gb
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Bir xiaomi kullanıcısı olarak xiaominin kalite namına geride olduğunu hepimiz kabul edelim. Onu bunu geçin birde miui arayüzünün oyun performansındaki iğrençliğine bakın. Rezalet. Pilden tasarruf etsin diye yazılımı bu kadarda kısmasınlar.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Bir xiaomi kullanıcısı olarak xiaominin kalite namına geride olduğunu hepimiz kabul edelim. Onu bunu geçin birde miui arayüzünün oyun performansındaki iğrençliğine bakın. Rezalet. Pilden tasarruf etsin diye yazılımı bu kadarda kısmasınlar.

Ben öyle düşünmüyorum hangi telefon ile bunu düşünüyorsunuz acaba ?

dispanserZ

Mi5 64gb
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Ben öyle düşünmüyorum hangi telefon ile bunu düşünüyorsunuz acaba ?
Mi5 ilk çıktığında aldım. Mi6 çıktığında aldım. Mi8 aldım. Şimdi redmi note 5 deyim. Destek namına adamlarda pek birşey yok. Pixel experience romu indirip bir deneyin derim. Oyun performans farkını nasıl hissediceksiniz. Yazılım olarak şık çok güzel olabilir miui ama derine inince çöpten başka birşey değil. Optimizasyon olsun diğer konularda olsun. Önemli bir miui kullanıcısıyım miui 4 den beri ilgilendiğim bir arayüz. Sizin cihazınız nedir acaba?

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Mi5 ilk çıktığında aldım. Mi6 çıktığında aldım. Mi8 aldım. Şimdi redmi note 5 deyim. Destek namına adamlarda pek birşey yok. Pixel experience romu indirip bir deneyin derim. Oyun performans farkını nasıl hissediceksiniz. Yazılım olarak şık çok güzel olabilir miui ama derine inince çöpten başka birşey değil. Optimizasyon olsun diğer konularda olsun. Önemli bir miui kullanıcısıyım miui 4 den beri ilgilendiğim bir arayüz. Sizin cihazınız nedir acaba?

Ülkede resmi olarak olmadığı zamanlar bunlar aslında , normal değil mi desteğinin olmaması , bundan sonra olmaz ise sorun ama artık resmi Türkiye sitesi de mevcut buradan uygulamayı kurup ilgili Türk arkadaşlara sorunları ilete bilirsin ,

,

Ancak Türkiye'deki telefonların yüze 95 dersek yalan olmaz Yurt dişi ithalat veya kaçak bunu da düşünmek gerek ,

Xioami demek f/p cihaz demek bundan başka bir artısı evet yok ,

dispanserZ

Mi5 64gb
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Ülkede resmi olarak olmadığı zamanlar bunlar aslında , normal değil mi desteğinin olmaması , bundan sonra olmaz ise sorun ama artık resmi Türkiye sitesi de mevcut buradan uygulamayı kurup ilgili Türk arkadaşlara sorunları ilete bilirsin ,

,

Ancak Türkiye'deki telefonların yüze 95 dersek yalan olmaz Yurt dişi ithalat veya kaçak bunu da düşünmek gerek ,

Xioami demek f/p cihaz demek bundan başka bir artısı evet yok ,
Demek istediğim hocam yazılımda kısıtlamaya gidiliyor. China roma olan destek veya optimizasyonlar globale çeyreği olmuyor. Dediğim custom rom olan pixel experience romunu deneyin. Offical rom zaten otadan güncellemede almakta. Ozaman demek istediğimi çok iyi anlıcaksınız.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Demek istediğim hocam yazılımda kısıtlamaya gidiliyor. China roma olan destek veya optimizasyonlar globale çeyreği olmuyor. Dediğim custom rom olan pixel experience romunu deneyin. Offical rom zaten otadan güncellemede almakta. Ozaman demek istediğimi çok iyi anlıcaksınız.

Kullandım açıkçası beğenmedim syberia daha iyi konusunu da yazdım zaten mi 5 konularında var benim konum inceleme , ama mi 5 de denemediğim rom pek kalmadı en son mi 8 se ye geçtim yıl başında bu yıla kadar resmi destek yeni geldi belki ülkemiz adına daha iyi olur ,

çin gibi evet olmaz desteği iphone sadece çinde yasaklandı diye beklediği kari açıkladı 34 milyar dolar bi gecede kaybetti : ) çin demek global satişda liderlik demek , bütün dünya bir çin etmiyor maalesef ,

dispanserZ

Mi5 64gb
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 5 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Kullandım açıkçası beğenmedim syberia daha iyi konusunu da yazdım zaten mi 5 konularında var benim konum inceleme , ama mi 5 de denemediğim rom pek kalmadı en son mi 8 se ye geçtim yıl başında bu yıla kadar resmi destek yeni geldi belki ülkemiz adına daha iyi olur ,

çin gibi evet olmaz desteği iphone sadece çinde yasaklandı diye beklediği kari açıkladı 34 milyar dolar bi gecede kaybetti : ) çin demek global satişda liderlik demek , bütün dünya bir çin etmiyor maalesef ,
Syberia ne konuda iyi mesela hocam onu kullanmadımda.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
performansını daha çok beğendim ben içinde google uygulamaları yok, bom boş diğerinde hazır içinde geliyor, pil de daha iyi gibi gelmişti.

Üst Alt