Soru PC olmadan root atma

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Aynı durum Mi 9T'de de var hocam, ne hikmetse bazı cihazlarda fastboot reboot recovery komutu iş yapmıyor, manuel bir şekilde girmek gerekiyor twrp'ye.
hocam aynı sorun pc de minimal adb'de var RN9+ cihazımda twrp yükledikten sonra fastboot reboot recovery komutunu girdiğimde cihaz ya bootloop oluyor yada fastboot moda atıyor sürekli manuel girmek gerekiyor

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
hocam aynı sorun pc de minimal adb'de var RN9+ cihazımda twrp yükledikten sonra fastboot reboot recovery komutunu girdiğimde cihaz ya bootloop oluyor yada fastboot moda atıyor sürekli manuel girmek gerekiyor
Genel bir durum o zaman.

Saytz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 9C
Konular
21
Aynı durum Mi 9T'de de var hocam, ne hikmetse bazı cihazlarda fastboot reboot recovery komutu iş yapmıyor, manuel bir şekilde girmek gerekiyor twrp'ye.
Bendede fastboot reboot recovery komutu iş görmüyor, manuel olarak girmek gerekiyor.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
TWRP sürümü komuta cevap vermediği için oluyor gibi görünüyor bu tür sorunlar cihazdan cihaza recoveryden recoverye değişiyor. TWRP edindiğiniz yerdeki yönergeleri izleyin en iyisi. Normal koşullarda komut doğrudan recovery ekranına yönlendirir.

Üst Alt