Soru Paspas özelliği çalışmıyor

cihada87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihad
Cihazım
Mi Note 10
Konular
9
Merhaba
Sadece mop komutu verince çalışmıyor. Su haznesi dolu fakat lütfen su haznesini kontrol edin diye uyarı veriyor. Hem süpürge hem mop özelliğini çalıştırdığımızda ise sadece süpürge yapıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-11-20-42-51-971_com.xiaomi.smarthome.jpg
    Screenshot_2021-06-11-20-42-51-971_com.xiaomi.smarthome.jpg
    268,8 KB · Görüntüleme: 19

aalperdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Sadece paspas için sanırım tank değiştirmek gerekiyor. 2si bir arada tank varsa hem paspas hem süpürge yapıyor. Sadece paspas yapmıyor. Sadece paspas için toz haznesi bulunmayan sadece su doldurulan bir tank var.

cihada87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihad
Cihazım
Mi Note 10
Konular
9
Sadece paspas için sanırım tank değiştirmek gerekiyor. 2si bir arada tank varsa hem paspas hem süpürge yapıyor. Sadece paspas yapmıyor. Sadece paspas için toz haznesi bulunmayan sadece su doldurulan bir tank var.
çok ilginç ama yine de mantık olarak yapması gerekmez mi? sonuçta suyu olan tank takıyoruz suyu çekerek paspaslayacak süpürge yapmamış olacak

cihada87

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihad
Cihazım
Mi Note 10
Konular
9
biraz araştırdım ekşide de yazıyor dediğin gibi sadece su tankını satın almak gerekiyormuş. Bu arada paketin içinden çıkan siyah renkteki su+ süpürge tankından filtreyi çıkartıp takarsanız alet su tankı takılmış gibi algılıyor ve sadece paspas yapabiliyormuş. Ben denemedim denemem tavsiye de etmiyorum sadece bir bilgi.

aalperdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Hocam filtrenin ucunda devreyi tamamlayıp 2si bir arada paspas olduğunu algılamasını sağlayan 2 adet küçük metal var. Çıkardığımız da su tankı olduğunu düşünüyor. Bir zararı yok aslında. Mi home da 2 si bir arada paspas takılıyken sadece paspas tuşu aktif olmuyor. Filtreyi çıkardığınızda sadece paspas tuşu aktif oluyorsa hiç bir sorun olmaz. Ben yine de sadece paspas yapacağım zaman su miktarını yüksek tutup vakum gücünü sessize alıyorum sadece paspas yapmış gibi oluyor zaten.

Üst Alt