Soru Pasaport kayıtlı mi max 3 almayı düşünüyorum

delix48

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadir
Cihazım
Samsung note 3
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xx
Telefon Modeli
Xiaomi mi max 3
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar mi max 3 almayı düşünüyorum 128gb buldum 2300 tl ama yurtdışı pasaport kayıtlı. Ben de kararsız kaldım pasaport kayıtlı olursa ne gibi dezavantajları var kimisi diyor satılması zor kimisi diyor kimin üstüneyse yeni yasaya göre sadece o kullanıyor bi de bu 1500tl ye çıkan imei kaydı falan da kafamı allak bulak etti bana yardım edin???????

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Forum kurallarımız gereği konu başlığınız içeriğine uygun olarak düzenlenmiştir.
  • 3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz
Lütfen yeni konu açmadan önce Forum Kurallarımızı inceleyelim.
Anlayışınız için teşekkür ederim.

Oyla:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Arkadaşlar mi max 3 almayı düşünüyorum 128gb buldum 2300 tl ama yurtdışı pasaport kayıtlı. Ben de kararsız kaldım pasaport kayıtlı olursa ne gibi dezavantajları var kimisi diyor satılması zor kimisi diyor kimin üstüneyse yeni yasaya göre sadece o kullanıyor bi de bu 1500tl ye çıkan imei kaydı falan da kafamı allak bulak etti bana yardım edin???????
Kullandım maalesef bundan 15 gün önce çalındı çok memnundum cihazdan batarya performansı vs sorun yasamadım hiç öneririm.. İlk etapta büyük gelir ancak 3-4 gün sonra alışılıyor... Karar sizin.

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Kullandım maalesef bundan 15 gün önce çalındı çok memnundum cihazdan batarya performansı vs sorun yasamadım hiç öneririm.. İlk etapta büyük gelir ancak 3-4 gün sonra alışılıyor... Karar sizin.
Geçmiş olsun hocam ;(

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayın DIYARBAKIR hocam kendi Max 3 cihazını satıyordu, onunla bir görüşün isterseniz

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

delix48

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadir
Cihazım
Samsung note 3
Konular
3
Imeisinde falan bu yeni kural falan geldi ya kaçak imeili telefonlar engellenecek falan diye bi de pasaportu başkasının üstüne kayıtlı o kısımlardan dolayı sıkıntı olur mu acaba

Oyla:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Imeisinde falan bu yeni kural falan geldi ya kaçak imeili telefonlar engellenecek falan diye bi de pasaportu başkasının üstüne kayıtlı o kısımlardan dolayı sıkıntı olur mu acaba
O konuda size bir önerim olamaz çünkü.değisiklik.oldu yeni iyice öğrenmek lazım...alacağınız yerden..

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Kimse tam olarak neyin nasıl olacağını henüz bilmiyor....siz en iyisi resmi gazeteyi alın elinize ve kendiniz yorumlayın okuduklarınızı

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Aslında zaten sıfırı 2600 küsür felan üstüne 300 daha koyabilirseniz kafanız rahat olur

Oyla:
Üst Alt