Yardım Parmak izi yok oluyor

Sonra söylerim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür Çapkın
Cihazım
Mi A2
Konular
1
İyi günler arkadaşlar, Mi A2 kullanıyorum ve bunun parmak izi yok oluyor nasıl yani diyecek olursanız şöyle açıklayayım şimdi telefon tamamen kapalı diyelim açtım kilidi açıyorum parmak izi olan uygulamaları açıyorum sorunsuz kullanıyorum ama 1, 2 gün sonra parmak izi yok oluyor ayarlardan parmak izi kaydetme yeri bile gidiyor tüm telefon ve uygulamalar parmak izsiz cihaz kullanıyor muşum gibi davranıyor ama yeniden başlattığım zaman yine hepsi geri geliyor bu durum 5 , 6 aydan beri devam ediyor alta Normel halini ve gitmiş halini bırakıyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201029-222040~2.png
    Screenshot_20201029-222040~2.png
    22,1 KB · Görüntüleme: 4
  • Screenshot_20201028-132207~2.png
    Screenshot_20201028-132207~2.png
    31,6 KB · Görüntüleme: 4

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
İyi günler arkadaşlar, Mi A2 kullanıyorum ve bunun parmak izi yok oluyor nasıl yani diyecek olursanız şöyle açıklayayım şimdi telefon tamamen kapalı diyelim açtım kilidi açıyorum parmak izi olan uygulamaları açıyorum sorunsuz kullanıyorum ama 1, 2 gün sonra parmak izi yok oluyor ayarlardan parmak izi kaydetme yeri bile gidiyor tüm telefon ve uygulamalar parmak izsiz cihaz kullanıyor muşum gibi davranıyor ama yeniden başlattığım zaman yine hepsi geri geliyor bu durum 5 , 6 aydan beri devam ediyor alta Normel halini ve gitmiş halini bırakıyorum.

İki nedeni olabilir.
1. Yazılımsal
2.Donanımsal

wasntme~~

İlki için, fabrika ayarlarına dönmenizi öneririm. İkincisi ise yüksek muhtemel, parmak izi çipiniz arıza yapacak. Belki de bir şekilde içerisine toz kaçmıştır. Bilemiyorum.

Oyla:

Sonra söylerim

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür Çapkın
Cihazım
Mi A2
Konular
1
Yeniden başlayınca geliyor sonra gidiyor donanımsal olması imkansız ve fabrika ayarlarına dönüşü yaptım aynı şekilde 2 gün çalıştı Max.

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Yeniden başlayınca geliyor sonra gidiyor donanımsal olması imkansız ve fabrika ayarlarına dönüşü yaptım aynı şekilde 2 gün çalıştı Max.

Donanımsal değilse, yazılımsalda değilse neden ? Yazılımsal olup sadece sizde olsa, fabrika ayarlarına dönünce düzelirdi. Başkasında aynı şikayet de yok. Bence yine donanımsal.

Oyla:
Üst Alt