Haber Parmak izi sorunu çözüldü!

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
merhaba güncelleme yapınca parmak izi gitmişti cihazımda bugün miuimix 13.0.7 rom kurdum ve baktığımda parmak izi geldi cihazı yeniden başlattım gitmedi ve sorunsuz aynı hızında çalışıyor parmak izi gidenler bu romu kurup kavuşabilirler parmak izine ama pil konusunda kötü rom maalesef
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca sensör testini sorunsuz geçiyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-06-21-06-56-00-538_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-06-21-06-56-00-538_com.android.settings.jpg
    270,8 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Bu parmak izi başlarda git gel yapıyor, güç tuşu az basıyor. Daha sonraki aşamada komple gidiyor. Servise verince bile yazılım yüklemiyorlar güç tuşunu değiştiriyorlar. Umarım tekrar sorun yaşamazsınız ama olursa da 150 liralık bir parça, hiç can sıkmaya değmez 😉

mesdv

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
11T Pro
Konular
28
Bu parmak izi başlarda git gel yapıyor, güç tuşu az basıyor. Daha sonraki aşamada komple gidiyor. Servise verince bile yazılım yüklemiyorlar güç tuşunu değiştiriyorlar. Umarım tekrar sorun yaşamazsınız ama olursa da 150 liralık bir parça, hiç can sıkmaya değmez 😉
Redmi note 11 pro cihaza sahibim umarım bende de aynı problem olmaz. Tuş tam yerine sabit değil. Eskiden telefonun arkasında vardı çok çok sağlamdı. Şimdi ki telefonlarda hep eksik yapıyorlar.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Redmi note 11 pro cihaza sahibim umarım bende de aynı problem olmaz. Tuş tam yerine sabit değil. Eskiden telefonun arkasında vardı çok çok sağlamdı. Şimdi ki telefonlarda hep eksik yapıyorlar.
Bu mi 11 lite modelinin kronik sorunu. Sizde olacağını sanmam. Mi 11 lite 5g modelinde sensörün markasını değiştirmişler, onda da bu sorun yok. Yani tuşun tipinden değil de markasından kaynaklı bir durum.

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
Bu mi 11 lite modelinin kronik sorunu. Sizde olacağını sanmam. Mi 11 lite 5g modelinde sensörün markasını değiştirmişler, onda da bu sorun yok. Yani tuşun tipinden değil de markasından kaynaklı bir durum.
Hocam o kadar detaylı bilgiyi nerden öğrendiniz ondaki tuşun markası ne bundaki ne biliyormusunuz

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Hocam o kadar detaylı bilgiyi nerden öğrendiniz ondaki tuşun markası ne bundaki ne biliyormusunuz
Play store'dan AIDA64 programını yüklerseniz cihazda kullanılan sensörleri ve markalarını öğrenebilirsiniz hocam. Benim cihazın bozulan sensörü fpc102x

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220621-181903_AIDA64~2.png
    Screenshot_20220621-181903_AIDA64~2.png
    113,7 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

BilalYigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
51
Play store'dan AIDA64 programını yüklerseniz cihazda kullanılan sensörleri ve markalarını öğrenebilirsiniz hocam. Benim cihazın bozulan sensörü fpc102x
Evet hocam benimkide bu ve parmak izi tekrar gitti cihaza yeni çıkan twrpde telefonda şifre olunca açılmıyordu şifreyi kaldırınca telefonu yeniden başlattım parmak izi duruyodu ama parmak izi eklenemedi sorunu veriyodu tekrar yeniden başlattım yine gitti sorun ne anlamadım donanımsal madem o zaman tekrar neden gelmişti?😐

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Evet hocam benimkide bu ve parmak izi tekrar gitti cihaza yeni çıkan twrpde telefonda şifre olunca açılmıyordu şifreyi kaldırınca telefonu yeniden başlattım parmak izi duruyodu ama parmak izi eklenemedi sorunu veriyodu tekrar yeniden başlattım yine gitti sorun ne anlamadım donanımsal madem o zaman tekrar neden gelmişti?😐
İşte öyle oluyor hocam. Bozulunca başlarda git gel yapıyor, bir süre sonra komple gidiyor

Üst Alt