Soru Parmak İzi Sensörünü Etkili Kullanma

pparduss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
21
Dostlar parmak izi sensörüne görev atayıp farklı fonsiyonlarda kullanmak için 3. parti bir yazılım var mı? mesela bir kere dokunmayla ses açma üç kere dokunmayla ses kısma veya soldan sağa sürükleme ile fotoğraf değiştirme gibi fonsiyonlar atayabileceğimiz bir yazılımın olması güzel olurdu. aradım lakin bulamadım mutlaka bu düşünülüp bir uygulama yapılmıştır.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Dostlar parmak izi sensörüne görev atayıp farklı fonsiyonlarda kullanmak için 3. parti bir yazılım var mı? mesela bir kere dokunmayla ses açma üç kere dokunmayla ses kısma veya soldan sağa sürükleme ile fotoğraf değiştirme gibi fonsiyonlar atayabileceğimiz bir yazılımın olması güzel olurdu. aradım lakin bulamadım mutlaka bu düşünülüp bir uygulama yapılmıştır.
Var. Eğer root varsa customiuizer kurun. "uzun basma, tek tıklama, çift tıklama" bunlara görev atayabiliyorsunuz. İsterseniz seçtiğiniz uygulamayi açsın isterseniz wifi açsın. Bir sürü seçenek vardı bunlar sadece örnek :)

pparduss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
21
Var. Eğer root varsa customiuizer kurun. "uzun basma, tek tıklama, çift tıklama" bunlara görev atayabiliyorsunuz. İsterseniz seçtiğiniz uygulamayi açsın isterseniz wifi açsın. Bir sürü seçenek vardı bunlar sadece örnek :)
Xposed kurmam gerekiyor sanırım MIUI12 de bunu denediniz mi acaba? uyumsuzluk gibi bir sorun çıkartır mı bana acaba?

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
Xposed kurmam gerekiyor sanırım MIUI12 de bunu denediniz mi acaba? uyumsuzluk gibi bir sorun çıkartır mı bana acaba?
CustoMIUIzer için henüz miui 12 desteği gelmedi diye hatırlıyorum ama kurup deneyebilirsiniz xposed miui 12 de çakışıyor

pparduss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
21
Denemedim sadece 11de kullandım hocam.
forumdaki xposed yükleme rehberiyle mıuı 12 de kurdum sorunsuz yüklendi. CustoMIUIzer uygulamasının mıuı 12 de bazı uyumsuzlukları olsada amaçladığım elde ettim sayılır. teşekkür ederim.

Üst Alt