Yardım parmak izi sensörü ile ekranı uyandırma

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
umarım konuyu doğru yere açmışım dır:(

mi 6 kullanıyorum kostüm rom yüklü resurrection remix romu kullanıyorum uzun zamandır şöyle bi sıkıntım var önceleri parmak izi sensörüne bastığım zaman ekran uyanır dı artık ekran uyanmıyor, parmak izi ile şifre koyduğum zaman parmak izi çalışıyor şifreyi otomatik açıyor ama şifre koymak istemiyorum çünkü telefonu kapatıp açtığım zaman sıkıntı çıkarıyor, saate veya bildirimlere bakmak için güç tuşuna basmadan ekranı uyandırmak istiyorum çünkü hiç tuşu bozulmak üzere, daha önceleri çalışıyordu bu özellik ama nedenini bilmediğim bi şekilde sanki kapanmış bütün ayarları gezdim aktif etme gibi bir seçenek yok nasıl yapacağımı bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Redmi Note5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GencerBry

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 4X
Konular
29
Ekranı ses tuşuyla uyandırmayı veya çift tıklamayla aktif edin.. rr de yoksa eu da vardır muhtemelen

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
Ekranı ses tuşuyla uyandırmayı veya çift tıklamayla aktif edin.. rr de yoksa eu da vardır muhtemelen
hocam daha önce vardı hatta dün vardı parmak izi sensörüne dokunduğum an ekran uyanırdı bugün ne oldu bilmiyorum çalışmaz oldu o özellik.

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
yok mu bi bilen ya

srknmsa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan masa
Cihazım
GM 5
Konular
2
Parmak izi ekledin mı cihaza kardeşim eğer eklediysen o özellik çalışmıyor iz eklenmediyse dokununca ekran açılıyor

Üst Alt