Yardım Parmak izi ekleyince kilit ekranı renkleri soluk oluyor

exijicra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
6
Telefonun ekranında ghost touch vardı bende telefoncuya ekranı değiştirdim. İlk takılan ekranda dokunmatik sorunlar vardı ve always on display çalışmıyordu fakat parmak izi okuyucu vardı yazılımsal vs bir şeydir dedim. Pek fazla telefonu kurcalamadan geri verdim ve panelde problem olduğunu söyledim bazen bastığımda algılamıyordu. Telefoncu başka bir ekran getirtip taktı bunun dokunmatiğinde algılama sorunu yok ancak always on display hala çalışmıyor (miui 11 e döndüm eu rom yükledim baya rom denedim) ve parmak izi atayınca kilit ekranında renkler soluk kontrast çok düşük bir hale geliyor.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Telefonun ekranında ghost touch vardı bende telefoncuya ekranı değiştirdim. İlk takılan ekranda dokunmatik sorunlar vardı ve always on display çalışmıyordu fakat parmak izi okuyucu vardı yazılımsal vs bir şeydir dedim. Pek fazla telefonu kurcalamadan geri verdim ve panelde problem olduğunu söyledim bazen bastığımda algılamıyordu. Telefoncu başka bir ekran getirtip taktı bunun dokunmatiğinde algılama sorunu yok ancak always on display hala çalışmıyor (miui 11 e döndüm eu rom yükledim baya rom denedim) ve parmak izi atayınca kilit ekranında renkler soluk kontrast çok düşük bir hale geliyor.
Muhtemelen orijinal ekran olmadığı içindir.

Oyla:

Minik73

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
3
sorunuzu çözdünüzmü

Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Hocam bu konu daha önce forumda konuşuldu. Forumda tamir ve teknik servis hizmeti veren arkadaşlarımız var. Orijinal ekran takılması lazım yoksa özellikle de amoled ekranlar için performans almanız mümkün değil. Zenex ve H.kadioglu ile irtibata geçin yardımcı olacaklardır.

Oyla:
Üst Alt