Yardım Parmak izi çalışmıyor/görünmüyor.

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Hocam global cihaz ama global cihaza ait rom yüklenmemiş. Böyle işlemlerde olabiliyor bu durumlar. Bl kilidiniz açıksa uygun romu atmak düzeltebilir ama IMEI sorun olabilir
Telefondaki rom global zaten (TKFMIXM) india rom TKFINXM.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam telefonun global olduğuna emin misiniz acaba Hindistan Redmi Note 10 Pro Max olmasın ? 2-3 Ay önce ben de India Redmi Note 10 Pro'yu çarşıdan aldım. Telefonlara bakarken parmak izi çalışmayanlar hep dirençliydi. Bazı dirençlilerde parmak izi vardı bazılarında yoktu.

graviton

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
4
Telefondaki rom global zaten (TKFMIXM) india rom TKFINXM.

Hocam telefonun global olduğuna emin misiniz acaba Hindistan Redmi Note 10 Pro Max olmasın ? 2-3 Ay önce ben de India Redmi Note 10 Pro'yu çarşıdan aldım. Telefonlara bakarken parmak izi çalışmayanlar hep dirençliydi. Bazı dirençlilerde parmak izi vardı bazılarında yoktu.
Hocam global olduğundan eminim. Telefoncuya vermeden önce model numarasının sonu 6G ile bittiyordu ve ayrıca arka kapağında model numarasının sonunda da 6G yazıyor. ROM attıldı mı bilmiyorum ama veri kaybı yaşamadım yani telimi sıfırlamadı.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Hocam global olduğundan eminim. Telefoncuya vermeden önce model numarasının sonu 6G ile bittiyordu ve ayrıca arka kapağında model numarasının sonunda da 6G yazıyor. ROM attıldı mı bilmiyorum ama veri kaybı yaşamadım yani telimi sıfırlamadı.
Save user data yapmış olabilir

Hocam ayrıca romun kodu neydi goremedim

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Hocam o zaman yanlış direnç takılmış olabilir yani aklıma başka bir şey gelmedi. Global için doğru değer 220k sanırım H.kadioglu ustama bir danışın isterseniz.

Mustafa Yurdagül

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samsung
Cihazım
S20 ultra
Konular
4
Arkadaşlar nabız bölüm girince çalışıyor aktif oluyorsa çekirdek sürümü üzerine tıklayıp parmak izi bölümünden test yaparak aktif yapılabiliyor tabi cihaz donanım olarak hasar görmediyese
Bendede parmak izi bölümüne giriyordum şifre bölümünü geçince beni atıyordu sonra kendim dğzelttim

graviton

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
4
Hocam o zaman yanlış direnç takılmış olabilir yani aklıma başka bir şey gelmedi. Global için doğru değer 220k sanırım H.kadioglu ustama bir danışın isterseniz.
Hocam çok teşekkür ederim böyle kullanmaya devam edeceğim gibi.
Arkadaşlar nabız bölüm girince çalışıyor aktif oluyorsa çekirdek sürümü üzerine tıklayıp parmak izi bölümünden test yaparak aktif yapılabiliyor tabi cihaz donanım olarak hasar görmediyese
Bendede parmak izi bölümüne giriyordum şifre bölümünü geçince beni atıyordu sonra kendim dğzelttim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Teşekkkürler olmuyor sanırım. :)

Üst Alt