Yardım Papscover telefon kaplama hakkında

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25
Merhaba degerli form üyeleri telefonu yeni aldım sayılır şuan kalın bir kapla kaba bir şekilde kullanıyorum bu papscover kaplama hakkında ne düşünüyosunuz kullanan var mı ? Varsa artı ve eksi yönlerini söylermisiniz rica etsem bu kenar kısınlarında ellerde takılmalar yapıyomuş sanırım tam kaplamadıgı için böyle bir sorunla karşılaşan var mı ? Ve şuan fiyqtı 40 tl civarında sizce buna deger mi ve izmir- Manisa çevresin oturan ve daha iyi fiyata daha iyi bir kaplama yapan yer varmı yardımcı olursanız şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Ben mi9'umda yaklaşık 6 aydır aşağıdaki kaplamadan kullanıyorum. Mi9'un arka yüzeyi diğer cam telefonlara göre çok daha kaygan. Dolayısıyla her hangi bir ek olmadan kullanılması benim için mümkün olmadı. Çok pahalı ve kaliteli olduğu söylenenler de dahil onlarca kılıf denedim ama her biri farklı şekilde telefonu çirkinleştirdi ve ben de çözüm olarak bu kaplamalardan satın aldım. Köşeler eğimli olduğu için oturtmak oldukça zor bu nedenle ilk kaplama bir hafta kadar kaldı sonra köşelerden açılma yaptı. Ben de tamamen söküp, aldığım ikinci kaplamayı taktım. Yaklaşık bir ay kadar kullandıktan sonra köşeleri de içeren çerçevelerdeki kaplama kısmını düzeltme bıçağı ile tamamen kaldırdım ve şu an sadece arka kapakta kullanıyorum. Son derece güzel ve kullanışlı. Nasıl olsa çıkar diyerek aldığım diğer iki kaplama da yedekte duruyor ve şu an kullandığım kaplama eskimediği için değiştirmeyi de düşünmüyorum. Bu kaplamayı görünce onlarca kılıfa boş yere para vermişim diyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Monalte33

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Ben mi9'umda yaklaşık 6 aydır aşağıdaki kaplamadan kullanıyorum. Mi9'un arka yüzeyi diğer cam telefonlara göre çok daha kaygan. Dolayısıyla her hangi bir ek olmadan kullanılması benim için mümkün olmadı. Çok pahalı ve kaliteli olduğu söylenenler de dahil onlarca kılıf denedim ama her biri farklı şekilde telefonu çirkinleştirdi ve ben de çözüm olarak bu kaplamalardan satın aldım. Köşeler eğimli olduğu için oturtmak oldukça zor bu nedenle ilk kaplama bir hafta kadar kaldı sonra köşelerden açılma yaptı. Ben de tamamen söküp, aldığım ikinci kaplamayı taktım. Yaklaşık bir ay kadar kullandıktan sonra köşeleri de içeren çerçevelerdeki kaplama kısmını düzeltme bıçağı ile tamamen kaldırdım ve şu an sadece arka kapakta kullanıyorum. Son derece güzel ve kullanışlı. Nasıl olsa çıkar diyerek aldığım diğer iki kaplama da yedekte duruyor ve şu an kullandığım kaplama eskimediği için değiştirmeyi de düşünmüyorum. Bu kaplamayı görünce onlarca kılıfa boş yere para vermişim diyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Monalte33
Yorumunuz için teşekkür ederim hocam
Renk olarak bir öneriniz var mı ?
Siz hangi renk kaplama kullanıyorsunuz ?

Oyla:

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25
Mi 9t olan versiyonunu nasıl bulabilirim acaba

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Geçen yaz 25TL'ye kaplama almıştım. Markası papscover değil pahalı bulduğum için almadım daha uygun fiyatlısını aldım. İşlevleri aynı. N11 üzerinde satıcı mevcut.

Kamuflaj kaplaması aldım gayet hoş duruyor. Cam yüzeyde nasıl olur bilmiyorum ama uyguladığım telefonun arkası metaldi. Hiç soyulma, kalkma ve yapışmama gibi sorun yaşamadım. Uygulaması çok basit, ilk önce şarj soketi ve hoparlör yuvasını denk getirin gerisi kendiliğinden oturuyor zaten. Bu kaplamalar genelde hava kanallı oluyor o yüzden içinde hava kabarcığı kalmıyor. Eğer bir yere yanlış yapıştırırsanız söküp tekrar yapıştırabilirsiniz.

Biraz anlatmaya çalıştım sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Yorumunuz için teşekkür ederim hocam
Renk olarak bir öneriniz var mı ?
Siz hangi renk kaplama kullanıyorsunuz ?
Şimdi dikkat ettim link değişmiş hocam. Ben linki siparişlerim altından bulmuştum Redmi note 8 olmuş... Eğer satın alacaksanız dikkat edin.

Benim kullandığım desen kalmamış görünüyor (kara duman yazıyor siparişte) ... İlk denediğim "taba" olandı. onu tavsiye etmem çok kalitesiz durdu. Elimdeki yedeklerden biri şu an listede 00024 olan. Fena değil. Şu an yanımda sadece eski Mi4 var o yüzden resim kalitesi için kusura bakmayın.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Normalde kenarlardaki çerçeveyi de kaplıyor ama söylediğim gibi ben çerçeve kısmını kendim kesip çıkarttım. Bence çok daha güzel durdu.

Oyla:

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Papscover gri kaplama kullandım j7 prime için biraz el becerisi lazım benim ellerim titrediği için tam yapamadım ama gayet güzeldi tavsiye ederim

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Şimdi dikkat ettim link değişmiş hocam. Ben linki siparişlerim altından bulmuştum Redmi note 8 olmuş... Eğer satın alacaksanız dikkat edin.

Benim kullandığım desen kalmamış görünüyor (kara duman yazıyor siparişte) ... İlk denediğim "taba" olandı. onu tavsiye etmem çok kalitesiz durdu. Elimdeki yedeklerden biri şu an listede 00024 olan. Fena değil. Şu an yanımda sadece eski Mi4 var o yüzden resim kalitesi için kusura bakmayın.

Normalde kenarlardaki çerçeveyi de kaplıyor ama söylediğim gibi ben çerçeve kısmını kendim kesip çıkarttım. Bence çok daha güzel durdu.

Kaplamanıza gerçekten bayıldım hocam hoşuma gitti giggle~~

Oyla:
Üst Alt