Yardım P9 lite 2017 soru ??

Kraltes99

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Rn9s
Konular
22
Huawei P9 lite 2017 almayi düşünüyorum fakat aklımda birkaç soru var;
  • Sanırım hafıza sorunu varmış bende SD kart var herseyi fotoğraf, video, uygulama vs.. SD karta atacağım sıkıntı çıkarır mi?
  • Kendi oluşturduğu güncelleştirme takvimi yok mu mesela Samsung'un "Guncelmiyiz.com" diye bir site açmışlar bunun gibi.
  • Oyun performansı nasıl kasma takılma oluyor mu? Örneğin Asphalt 8, PUBG, Clash Royale...
  • Android Oreo 8.0 güncelleştirmesini alacak mı ?

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
O fiyata mis gibi Redmi 5 Pro (Redmi Note 5) veya Mi A1 varken

P9 Lite 2017 almak g?g??

Tamam bizim aile de Huawei kullanan kişiler var servisi vs de on numara ama artık eski Huawei yok Huawei alacaksınız P serisi Amirali veya Mate serisi Amirali gerisi boş para israfı

En basit olarak Mate 10 Lite veya P20 Lite ikisinde de orta seviye bile denmeyecek işlemci var fiyatlar 2000₺ civarı neymiş çift kamera ee ikinci kamera 5 MP uyduruk birşey aynı şey Mate 10 Lite ve diğer honor dandikleri içinde aynı yerine Mİ A1 Mi Note 3 Mi 6 var hem Huawei gibi bir güncelleme ile durmuyor biri android öne diğerleri MIUI arayüzü Emui gibi bir yıl değil 5-6 yıl güncelleme alıyor

Yani uzun lafın kısası Huawei P10 P20 P20 Pro Mate 9 Mate 10 alacaksan al yoksa çöp

Oyla:

Kraltes99

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Rn9s
Konular
22
O fiyata mis gibi Redmi 5 Pro (Redmi Note 5) veya Mi A1 varken

P9 Lite 2017 almak g?g??

Tamam bizim aile de Huawei kullanan kişiler var servisi vs de on numara ama artık eski Huawei yok Huawei alacaksınız P serisi Amirali veya Mate serisi Amirali gerisi boş para israfı

En basit olarak Mate 10 Lite veya P20 Lite ikisinde de orta seviye bile denmeyecek işlemci var fiyatlar 2000₺ civarı neymiş çift kamera ee ikinci kamera 5 MP uyduruk birşey aynı şey Mate 10 Lite ve diğer honor dandikleri içinde aynı yerine Mİ A1 Mi Note 3 Mi 6 var hem Huawei gibi bir güncelleme ile durmuyor biri android öne diğerleri MIUI arayüzü Emui gibi bir yıl değil 5-6 yıl güncelleme alıyor

Yani uzun lafın kısası Huawei P10 P20 P20 Pro Mate 9 Mate 10 alacaksan al yoksa çöp
Aslında redmi 5 plus ile karşılaştırdım fakat denemek istiyorum xiaomi'ye tam güvenemiyorum açıkçası 1 haftadır huawei takıntısı sardı beni nedendir bilmiyorum tasarımı vs hoşuma gidiyor

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Aslında redmi 5 plus ile karşılaştırdım fakat denemek istiyorum xiaomi'ye tam güvenemiyorum açıkçası 1 haftadır huawei takıntısı sardı beni nedendir bilmiyorum tasarımı vs hoşuma gidiyor
Xiaomi den şaşma hocam. Ben mi 6 kullanıyorum. 2000 TL ye aldım. Üç ay içinde 4.guncelleme geldi. Şu an Android 8.0 sürümü var. Eşime mate 10 litre aldım 2200 TL ye hala android 7.0 da . Fiat 200 TL fazla ama orta sınıf bir telefon. İşin seviş tarafına pek takılma. Zira en iyi servis agına sahip Samsung gibi bir firmanın bana yaşattıklarini düşünüyorum da.... Telefon şans işi. Servisi iyi diye dünyanın parasını ödemeye hiç gerek yok.

Oyla:

Kraltes99

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Rn9s
Konular
22
Xiaomi den şaşma hocam. Ben mi 6 kullanıyorum. 2000 TL ye aldım. Üç ay içinde 4.guncelleme geldi. Şu an Android 8.0 sürümü var. Eşime mate 10 litre aldım 2200 TL ye hala android 7.0 da . Fiat 200 TL fazla ama orta sınıf bir telefon. İşin seviş tarafına pek takılma. Zira en iyi servis agına sahip Samsung gibi bir firmanın bana yaşattıklarini düşünüyorum da.... Telefon şans işi. Servisi iyi diye dünyanın parasını ödemeye hiç gerek yok.
Redmi 5 plus 3ram/32 GB beni yarıyolda bırakmaz değil mi? Oyun performansı nasıl olur Pubg de kasarmı

Oyla:

Kraltes99

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Rn9s
Konular
22
Beyler sizce redmi 5 plus mı yoksa p9 lite 2017 mi ? Nedenleriyle yazarsaniz sevinirim. Mesela huawei parmak izi okuyucu 0.3sn...

Oyla:

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11

sorunuzun cevabını baskaları yerine sizin vermeniz kendiniz icin daha iyi olacaktır

Oyla:

YusufArslan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Arslan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
27
Parmak izi konusunda Xiaomi sizi asla üzmez. Ekran, pil, fiyat vs. Açısından R5+ tavsiye ederim. Bende R5+ kullanıyorum.

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Redmi 5 plus 3ram/32 GB beni yarıyolda bırakmaz değil mi? Oyun performansı nasıl olur Pubg de kasarmı
O cihaz hakkında bilgim yok ama xiaominin bütün cihazları F/P bazlı cihazlardır. Yani seni pişman etmezler. Forumda bir araştır. Redmi 5 Plus kullanan arkadaşların yorumları sana bir fikir verebilir.

Oyla:

Kraltes99

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Rn9s
Konular
22
O cihaz hakkında bilgim yok ama xiaominin bütün cihazları F/P bazlı cihazlardır. Yani seni pişman etmezler. Forumda bir araştır. Redmi 5 Plus kullanan arkadaşların yorumları sana bir fikir verebilir.
Huawei ile konuşacağım eğer depolama sorununu çözmeyecekler ise redmi 5 plus almayi düşünüyorum fakat ithalatçı garanti olmasıda şüpheye düşürmüyor değil açıkçası.

Oyla:
Üst Alt