Haber P20 PRO İçin Android Pie Güncellemesi Yayınlandı

kocali07

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
RedMi Note 5 AI
Meslek
Depo Sorumlusu
Konular
87
P20 PRO İçin Android Pie Güncellemesi Yayınlandı
Honor View 10 ve Mate 10 Pro modellerinin ardından Huawei’nin Android 9 Piegüncellemesini yayınladığı bir diğer akıllı telefon P20 Pro oldu. Böylece Huawei P20 Pro Android Pie güncellemesini alan amiral gemileri arasında katıldı.
Avrupa’da bulunan cihazlara ulaşmaya başlayacak olan güncelleme henüz OTA’da görülemedi. HiCloud sunucularına yüklendiği tespit edilen güncelleme sonrasında cihazların yazılım sürüm numarası CLT-L09C432E5R1P7 oluyor.

Huawei P20 Pro Android Pie güncellemesi çıktı!

Güncelleme notlarında ”Android 9.0 tabanlı yeni EMUI 9.0, orijinal Android tarzını basit ve doğal tasarım diliyle entegre etmektedir. Bu sürüm ile daha konforlu ve kullanışlı kullanıcı deneyimi sunmak için yaşam tarzı, alışveriş ve güvenlik alanlarında çok sayıda ifade eklenmiştir." ifadelerine yer veriliyor.
Huawei, Android 9.0 Pie ile birlikte EMUI 9.0’a geçiş yaptı. Yenilenen kullanıcı arayüzü sadece kullanımı kolaylaştırmak ile sınırlı kalmıyor. EMUI 9.0 ile birlikte uygulamalar önceki arayüze kıyasla yüzde 12,9’a kadar daha hızlı başlatılabiliyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

EMUI 9.0 ile gelen bir diğer önemli özellik ise HiVision. Bu özellik sayesinde artırılmış gerçekliğin gücünden faydalanan kamera uygulaması önemli yerleri ve ünlü tabloları tanıyarak, kullanıcıya bunlar hakkında bilgi sağlayabiliyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

shiftdelete

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Keşke dolar yüksek olmasa da bunu alsam mükemmel telefon. Vatan Bilgisayar mağazasında denemiştim. VİP bir telefon.

musty28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
6
Gelse ne olur gelmese ne olur, benim gibi yeni alıp bootloader kildini açamayanlar için hiç bir önem arz etmiyor. Huawei efendi hazretleri bakalım 1 ay mı 2 ay mı sonra gönülleri razı gelirse güncellemeyi bizlere de verirler.

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
biz daha oreo bekliyoz :)
şaka bir yana ortalama bir kullanıcı için fark oluyor mu android sürümünde?

Üst Alt