Yardım P 20 LITE ARAMA SONLANDI

TÜRKBEYİ

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
YUNUS
Cihazım
NOTE 10 LITE
Meslek
SAGLIKCI
Konular
12
merhaba arkadaslar huwaeı p 20 lıte cıhazı alalım 2 ay oldu aldıgım gunden berı bırını aradıgımda 20 30 sanıye arasında
cagrı kendılıgınden kapanıyo tekrar arama ıhtıyacı duyuyorum bıraz arastırdım ama bıldıgım seyler degıl
neyden kaynaklı olabılır ne yapmam lazım LUTFEN YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.... ( CIHAZ ANNEMIN..)

Xhaka

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Virgil
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
7
Bu sorunlar ile uğraşmak istemiyorsanız elinizdeki Çin menşeili cihazları satın kurtulun yazılımsal sorunlar bitmiyor. Tek çare rom, doğru romu atmak ve düzgün yapabilmek önemli. Garantiye göndermen tek çare yazılımı sıfırlayıp gönderirler güncellemeden kullanın.

Oyla:

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
merhaba arkadaslar huwaeı p 20 lıte cıhazı alalım 2 ay oldu aldıgım gunden berı bırını aradıgımda 20 30 sanıye arasında
cagrı kendılıgınden kapanıyo tekrar arama ıhtıyacı duyuyorum bıraz arastırdım ama bıldıgım seyler degıl
neyden kaynaklı olabılır ne yapmam lazım LUTFEN YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.... ( CIHAZ ANNEMIN..)

Yanlışlıkla 2G aramayı kapatmış olabilirsiniz. 4G arama sizde mevcut bile olsa karşı tarafta olmadığı için böyle bir sıkıntı çıkmış olabilir. 4G aramayı devre dışı bırakın düzelir belki. Eğer bu sorundan kaynaklanmıyorsa en iyisi operatörünüzle iletişime geçin.

Oyla:
Üst Alt