Rom (Özür dilerim, çok fazla mesaj atıyorum.) Evolution X 8.9 (UQ1A)

miui rom bakan kişi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
:D
Cihazım
Red note 6 pro
Konular
14
İlk önce bootloader kilidini açmalısınız. Eğer cihazın bootloader kilidi açıksa bu adımı atlayabilirsiniz. (Benimki zaten bl kildi açık ve rom yükledim, gayet iyi ama sıcak yapıyor.)
Bütün rehberleri okuyun, eğer cihazınız brickli ise.
Cihaz brick'i fix: Redmi Note 6 Pro (Dediğim gibi, bütün rehberleri okuyun.)
Eğer Brickli değil, BL kilidi kapalı ise: Rehber - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - BootLoader Kilidi Açma [ANLATIM]
Açarken hata alıyorsanız, buna: Rehber - Xiaomi Bootloader Açma - Hatası Çözüm Rehberi [Couldn't Verify Device Sorunu]
Fastboot olmuyorsa: Rehber - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Driver • Twrp • Root • Rom - Yükleme Anlatımı

Evolution X TWRP nasıl yüklenir?

Link: (.bat dosyası içine bakın öğrenirsiniz)
Link ama 1 android sürümü eskisi (ÖNERİLMEZ, AÇILMIYOR BENDE): (.bat dosyası içine bakın öğrenirsiniz) ((1) olan klasörler reupload edilmiştir. Maalesef yeni dosyalar upload yapacaktım ama romların exist olanlar.... (1) oldu. :()

Rom'un en son sürümünü isteyenler için link:
Rom'un 1 android sürümü öncesi sürümünü isteyenler için link: (ÖNERİLMEZ, AÇILMIYOR BENDE)

Notlar: 42 tane veya daha fazla magisk mödülü yüklemeyin, cihazı bootloopa sokarsınız. Modül sayısı önerileri: 20-1 Ve SAKIN termuxta "sudo rm -rf /* --no-preserve-root" root erişimine izinli çalıştırmayın. Yoksa YENİ 1 SAHİBİNDEN SATILAN REDMİ NOTE 6 PRO SATIN ALMANIZ GEREKİR.

Batch dosyasını çalıştırı.
Total Xfer: 1.00x olmalıdır değeri. Rom yüklenimi biraz uzun sürer. Kaydettiğiniz diski çıkartırsanız/telefonu çıkartırsanız, ROM kurulumu yanlış olur. (Geri alınabilir düzeyde olması lazım genelde) Nasıl olur peki? Bütün olmayan imajları atlar. (---EVOLUTİON :@-- ASCII Resmi olduğunda çıkartabilirsiniz, ama önermem ve verifyda SAKIN AMA SAKIN çıkartmayın. Yoksa AŞIRI yanlış olur ve bütün partitonları (MicroSD ve USB OTG dışı) formatlayıp Fastboot ya da Recovery romu kurmanız gerekebilir.)
Başka bootanimasyonu, Splash ekleyebilitsiniz. Benim istediğim: (Herkes İOS'tan nefret eder :D)

Üst Alt