Oyun Oyunlarda siyah ekran

halo1365

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
mi5s plus
Konular
13
Slm arkadaslar bugun telefonuma iki tane oyun indirdim dream leage 2019 ve score match diye fakat ses var ama goruntu yok simsiyah bir ekran sorun neden kaynaklidir sizce global rom kullaniyorum

Orkunn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orkun
Cihazım
Mi9
Konular
1
Telefonu kapatip acin. Sonrasinda uygulamalardan oyunlarin onebelleklerini silin. Olmazsa oyunu komple kaldirip tekrar yuklemeyi deneyin. Romluk bir durum degildir.

fatihkucmen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Ya**ak
Konular
3
Slm arkadaslar bugun telefonuma iki tane oyun indirdim dream leage 2019 ve score match diye fakat ses var ama goruntu yok simsiyah bir ekran sorun neden kaynaklidir sizce global rom kullaniyorum
Hocam dsl2019 da aynı sorun bende de vardı sanırım cihaz alakalı değil, oyun ile alakalı. Oyunu bir kaç kez kapatıp açın, gerekirse cihazı yeniden başlatın birkaç kez derneğinizde ekran gelecektir. Daha sonra ayarlardan gelişmiş grafik seçeneklerine girin geçersiz kılma aralarında "open gls es2" seçeneğini seçin. Oyunu yeniden başlatın. Bir daha da böyle sorun olmayacaktır. Sağlıcakla kalın. İyi forumlar.. Yes~~hi~~

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
Score Match ve Score Hero aynı firmanın oyunları.. Score Hero'da da aynı sorunu ben yaşıyorum.. oyunu ilk açtığımda kapatıyorum, hemen arkasından tekrar açınca sorunsuz oynatıyo..

Üst Alt