Yardım Oyunlar kasıyor.

huseyinsoyluu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 5S
Konular
21
Xiaomi 5s 64GB MIUI Global 10.2/Kararlı 10.2.3.0(OAGMIXM) romunu kullanmaktayım.Mobile Legends oyunu eskiden full grafiklerde kasmazken şimdi düşük ayarlarda bile fps düşüşü yaşıyorum ciddi miktarda. Bunun için yapabileceğim birşey var mıdır? Bir program yükleyip performans moduna filan alma var bu işe yarar mı? Yada 9.6.2 Developer rom daha mı yararlı olur sizce? Bu iki romdan başka rom kullanamıyorum,çünkü PC hiçbir şekilde telefonumu görmüyor flashlayıp farklı rom yapamıyorum yani, umarım derdimi anlatabilmişimdir...

Burak0635

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
2
Ömrü dolmuş artık beni yenile diyor. Bakım yaptırın düzelmez ise yeni telefon alın.

Oyla:

huseyinsoyluu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 5S
Konular
21
Ömrü dolmuş artık beni yenile diyor. Bakım yaptırın düzelmez ise yeni telefon alın.
Teşekkür ederim , lakin son zamanları saymassak yinede ben 821 snapdragon performansını pek alamadım hiçbir zaman.Epicrom miuipro filan öneriyorlar onlar çözüyormuş durumu ama işte bende onlara geçemiyorum.Onlara geçmeden bir çözüm arıyorum. Yine de teşekkür ederim.

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Aosp romlara geçin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hız için stok romlardan vazgeçmeniz lazım. Pc nin görmemesi ayrı bir sorun. O aşılır.

Oyla:

brabbit

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi MI 5S
Konular
22
Xiaomi maalesef yazılım konusunda berbat. Donanım güzel ama yazılımla desteklenmedikten sonra hiç bir anlamı yok. Her gelen güncellemede şarj ve hız konusunda düşüş yaşanıyor. Custom Rom ya da yeni telefon tek çaresi.

Oyla:

huseyinsoyluu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 5S
Konular
21
Aosp romlara geçin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hız için stok romlardan vazgeçmeniz lazım. Pc nin görmemesi ayrı bir sorun. O aşılır.
Bilgisayarım artık görmeye başladı. Oyunlarda kasmaması için hangi Roma geçmemi önerirsiniz ? Çoğu kişi miuipro,epicrom veya lineageos romlarını öneriyorlar, sizce bunlardan hangisine geçmeliyim ? Aosp romlar terimine aşina değilim ne olduğunu bilmiyorum yani. Ya da root çözer mi problemimi ?

Oyla:
Üst Alt