Soru Oyun performansı için rom

cptLevi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mix mi 2
Konular
19
Merhabalar. Telefonu sadece oyun amaçlı kullananlardanım. Son güncellemeden sonra(developer) fps droplarım daha da arttı.telefonun ısısı normalken bile drop olmaya başladı ki game boost kernel vs olaylarını denedim malesef çözmedi. Nette bazıkonulara denk geldim citrux romdan sonra stabil 60 alıyorum, omniromdan sonra hiç bi sorun kalmadı gibi şeyler yazmışlar. Sizin önerebilceğiniz rom var mı?Ve bu romu atarken imei sıkıntı olur mu?(orjinal imei)
Herkese teşekkürler

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Telefon modeli nedir kardeşim

Oyla:

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
Mi mix 2 :D cptLevi mix 2 zaten hızlı benim mi6 da pubg son ayarlaeda rahat oynatıyor mix 2 olduğuna emin misiniz
Aynen katılıyorum oyun oynama konusunda sorun yaşamamanız lazım bende de mi6 var . Oyun için rom değiştirmek zorunda kalmamıştım hiç , durum farklı sanırım

Oyla:

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Mix 2 var arkadaşımda stabil rom da 60 fps çok rahat oynuyor

Oyla:

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Stabil 10.3.5 kullanıyorum.PUBG'yi akıcı ve aşırı yüksek grafikte oynuyorum arada kasma ve FPS drop oluyor.HDR ve aşırı grafiklere aldığım zaman oyun kasıyor daha önceden böyle sıkıntılar yoktu.Oyuna gelen güncellemeler resmen berbat etti oyunu.Önceleri yaşamadığım ısınma sorununu şuan yaşıyorum 3-4 derece daha fazla ısınıyor sanki belkide yaz aylarındayız o yüzden olabilir.Ama kasma ve FPS drop çok can sıkıyor düzgün bir rom varsa bende rom atmayı düşünmüyor değilim

Oyla:

cptLevi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mix mi 2
Konular
19
Stabil 10.3.5 kullanıyorum.PUBG'yi akıcı ve aşırı yüksek grafikte oynuyorum arada kasma ve FPS drop oluyor.HDR ve aşırı grafiklere aldığım zaman oyun kasıyor daha önceden böyle sıkıntılar yoktu.Oyuna gelen güncellemeler resmen berbat etti oyunu.Önceleri yaşamadığım ısınma sorununu şuan yaşıyorum 3-4 derece daha fazla ısınıyor sanki belkide yaz aylarındayız o yüzden olabilir.Ama kasma ve FPS drop çok can sıkıyor düzgün bir rom varsa bende rom atmayı düşünmüyor değilim
Aynı sorundan bahsediyorum bende evet. Mi 6 veya eşdeğer cihazlarda stabil 60 oynamak imkansız. Liginiz düşüktür bot geliyordur malesef anca öyle. Gfx tool,kernel performans ayarlarıyla bile ısınma yokken droplar, şehir içi 30fpslere düşmeler mevcut.

Oyla:
Üst Alt