Soru Oyun Performans Arttırma

ayazzone45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
TEKNİSYEN
Konular
11
Merhaba cihazım mi9 SE android 10 kullanıcısıyım. Oyun performansı için gltools'un alternatifi veya başka bir modül önerebilir misiniz?

Yusufslm9810

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Selim
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
9
modüller azda olsa oyun performansına artış sağlar ama size onerim karnel kurmanız.

ayazzone45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
TEKNİSYEN
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
modüller azda olsa oyun performansına artış sağlar ama size onerim karnel kurmanız.
Fde.ai uygulaması kurulu zaten ancak oyunu 60 FPS ve daha üzeri açmak istiyorum. Gfx tool kullanıyorum ancak istediğim performansı alamıyorum. Gl toolsu android 10 kullandığımdan yükleyemiyorum.

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Hocam bende 60 fps istiyorum cihazlarımız aynı fakat gfx tool ile açıyorum oyundan çıkıp tekrar girince 60 fps gidiyor nasıl daha fazla performans alabiliriz?

ayazzone45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
TEKNİSYEN
Konular
11
Ben config ve active.sav dosyaları yukledim. Ancak sorunlar maalesef meydana geliyor halen daha istediğim performansı alamıyorum. Gltools benzeri root ile çalışan uygulama bulabilirsem iyi olacak. Rootsuz gfx tool ile yapınca maalesef olmuyor.

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Ben config ve active.sav dosyaları yukledim. Ancak sorunlar maalesef meydana geliyor halen daha istediğim performansı alamıyorum. Gltools benzeri root ile çalışan uygulama bulabilirsem iyi olacak. Rootsuz gfx tool ile yapınca maalesef olmuyor.
Hocam bulursanız bana da haber verirseniz çok sevinirim illahi burdan olması lazım değil özelden veya konu içinde bana da çok lazım çünkü.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bulursanız bana da haber verirseniz çok sevinirim illahi burdan olması lazım değil özelden veya konu içinde bana da çok lazım çünkü.
Bu arada config ve active.sav yaptığınızda oyunun başında resetliyor mu ayarları?

ayazzone45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
TEKNİSYEN
Konular
11

Bu arada config ve active.sav yaptığınızda oyunun başında resetliyor mu ayarları?
Hayır resetlemiyor. Bulduğumda haber veririm. Şu an için gpu turbo boost ve fde.ai kullanıyorum. İsterseniz bu config dosyasını deneyin.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Hayır resetlemiyor. Bulduğumda haber veririm. Şu an için gpu turbo boost ve fde.ai kullanıyorum. İsterseniz bu config dosyasını deneyin.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Teşekkür ederim hocam, ben fk kernel manager kullanıyorum pil tasarrufu için sizce silip fde.ai mi kurmalıyım?

Teşekkür ederim hocam, ben fk kernel manager kullanıyorum pil tasarrufu için sizce silip fde.ai mi kurmalıyım?

Bir de hocam çok soru sordum ama kusura bakmayın bu active.sav dosyasını nasıl kurabilirim?

Üst Alt