Haber Oukitel K10000 nin geliştirilmiş versiyonu K10000 pro geliyor.

arslanalps

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
K6000 pro
Konular
36
Oukitel K10000 nin geliştirilmiş versiyonu K10000 pro geliyor.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

K10000 un geliştirilmiş versiyonunun tasarımı yayınlandı.

Bazı değişimler mevcut. Köşeler eskisinden çok daha keskin bir hal almış.

İkinci önemli değişim ise ön paneled olmuş. Eskisinden çok daha gelişmiş bir dizaynının olduğunu kasa ekran oranındaki değişimden anlıyoruz.

Son olarak arka tasarımda değişmiş olmasına ragmen önceki modele göre en büyük artısı arkadaki parmak izi okuyucu. Kendim için söylüyorum ilk başta çok önemi değildi benim için ancak allıştıktan sonra parmak izinin pratikliğini arıyorsunuz.

K1000 de bulunan 10.000 mahlık devasa batarya hala mevcut. Buna ragmen telefonun ağırlığıda azalmış Yine bir gelişme olarak HD ekran artık FHD. Bu kısım benim için yine farketmeyen bir detay.

Yine iddalara göre sağlamlık kısmında da endişe etmemize gerek yok. Eskiden gorilla glass bakardık ancak marka vs detay vermeyip de tek çizik dahi almayan cihazlar gördüm. Yere düşürüp kırılma mevzusuna girmeyeceğim o tamamen şanş bence.

Oukitel K6000 pro gerçekten sevdiğim bir telefondu. Hızlı şarjı sağlamlığı vs. SCUD korumu SCUD batarya tabirleri okudum buda batarya korumasına dair bir system olsa gerek.

Telefon 12V/2A şar aletiyle geliyor. 2,5 saatte full şarj olduğu söylenmiş. K6000 pro kullanan biri olarak bu sürelerde full şarj olacağını tahmin ediyorum.

Bu telefon sürekli elinde powerbank cebinde şarj aleti gezdiren aktif telefon kullanıcılarına hitab ediyor. Telefon yine bir 300gr olur zannımca. Sizce sürekli bu ağırlıkta bir telefonu taşımak mantıklı mı?

Sürekli powerbank taşımaya ihtiyaç duyan arkadaşlara soruyorum.

Üst Alt