İnceleme OUKITEL K10000 MAX

arslanalps

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
K6000 pro
Konular
36
OUKITEL K10000 MAX
Kendine hatırı sayılacak sayıda müşteri bulan Oukitel K10000 Pro cihazından sonra Oukitelin yeni bombası OUKITEL K10000 MAX olacak gibi gözüküyor. Her ne kadar cihazların batarya kapasiteleri aynı gibi dursa da şirketin verdiği bilgilere göre cihazların batarya üreticileri farklı. Buna binaen ekran sürelerinde de farklı olabileceğini anlıyoruz. Diğer bir deyişle tüm donanım aynı olsa dahi batarya süreleri farklılık gösterebilir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Aşağıda verdiğim videoda baştan sona galaksinin koruyucuları 2 filminin ne kadar şarj yediği verilmiş. Videoya üşenen ya da mobilden giren arkadaşlar için belirteyim video son ses ve parlaklıkta oynatılıyor ve 2 saat 15 dakika sonra sadece yüzde 7 batarya kullanımı mevcut.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Şimdi ise günlük kullanımda yani gün içinde kullanılabilecek bazı uygulamalar ile başka bir pil kullanımı testine bakalım.

Yine mobilden giren veya izlemeye üşenen arkadaşlar için belirteyim. 30 ar dakika farklı işlerle uğraşmış eleman. 30 dakika King of Glory oynanmış. Daha sonra 30 dakika video kayıt, wechatten sesli arama, 30 dakika video indirme, 30 dakika müzik, 30 dakika da anime izlenmiş. Geçen 3 saat sonunda pil kullanımı ise sadece yüzde 5.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Şimdi size bir sorum var arkadaşlar. Bilhassa Oukitel K10000 Pro nun ağırlığına kabalığına göz yumar telefonu alırım diyen arkadaşlar daha kaba daha ağır olan ayrıca çok daha sağlam olan bu modeli tercih eder miydiniz?

Son düzenleme:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam paylaşım için teşekkürler.sürekli bataryadan bahşedilmiş ama kaç mah yazılmamış. Telin ne teknik özellikleri ne fiyat bilgisi paylaşılmış

arslanalps

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
K6000 pro
Konular
36
haklısınız hocam. Sitesinden bir adet fotoğraf çekmiştim onu paylaşmayı unutmuşum. Birde kamera işlemci vs pek konuşmaya gerek kamıyor hepsi aynı :D

Üst Alt