Yardım Otomatik duvar kağıdı değiştirme ayarını bulamadım?

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
İyi günler. Mi 9T kullanıcısıyım. Telefonumda istediğim duvar kağıtlarının otomatik olarak değişmesini istiyorum. Fakat hem telefonumdaki ayarlarda hem de yaptığım araştırmalar sonucunda böyle bir seçenek bulamadım. Bunun için bir ayar var mı? Varsa yardımcı olur musunuz?

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
İyi günler. Mi 9T kullanıcısıyım. Telefonumda istediğim duvar kağıtlarının otomatik olarak değişmesini istiyorum. Fakat hem telefonumdaki ayarlarda hem de yaptığım araştırmalar sonucunda böyle bir seçenek bulamadım. Bunun için bir ayar var mı? Varsa yardımcı olur musunuz?
Eğer telefonunuzda global rom yüklüyse bu özelliğin çalışması için bölgeyi Hindistan yapmanız gerekecek. yaptıktan sonra ayarlar içerisinde kilit ekranı bölümünde göreceksiniz.

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
Teşekkürler. Fakat neden bu özellik bu şekilde açılıyor ki normalde olması gereken bir ayar değil mi?

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Teşekkürler. Fakat neden bu özellik bu şekilde açılıyor ki normalde olması gereken bir ayar değil mi?
Klasik bir xiaomi saçmalığı mı desek..
Benim en çok sevdiğim özellik aslında, her kilitlendiğinde değişsin diye ayarlıyorum. Kategori seçilebiliyor ve bu da hoş birşey..

pektasch

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
53
Klasik bir xiaomi saçmalığı mı desek..
Benim en çok sevdiğim özellik aslında, her kilitlendiğinde değişsin diye ayarlıyorum. Kategori seçilebiliyor ve bu da hoş birşey..
Oldu çok sağolun

Üst Alt