İpucu Otodan Gelen Güncelleme İle Direk Yüklenen Fastboot Rom Arasinda Buyuk Farklar Var .!

4JustMania

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yok
Cihazım
xiaomi 9
Konular
19
Mi a3 icin otodan gelen guncellemeler ile fastboot ile direk yuklenen romlar arasinda buyuk farklar var bunu farkettim otodan son guncellemeyi yukleyip telefonu resetlesende sorun cozulmuyor otodan gelen son 9 surumunu yukledigimde pubg ve asphalt 9 da bile kasiodu ama direk a b yi sifirlayip fastbottan son romu kurunca telefon oyunlarda dahi kasmiyor

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
Bende kasma olmuyodu gayet akıcı ve batarya süresi çok iyiydi sadece telefon hafizasindaki filmleri hafiza kartina aktarirken resetledi kendi kendine

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
OTA dan gelen güncelleme(eğer tam yayınlanan yani GB boyutlarında olmayan) ise sisteme gelen eklenti gibi düşünebilirsiniz ve tabi burada sisteme fastboot kurulum yapmak her zaman daha faydalıdır sadece yaptığınız özelleştirmeler zaman alır o kadar. OTA güncelleme her zaman sisteme yük ekler.

yasinankara

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
miA3
Konular
9
Bende kasma olmuyodu gayet akıcı ve batarya süresi çok iyiydi sadece telefon hafizasindaki filmleri hafiza kartina aktarirken resetledi kendi kendine
Kopyalama yaparken çok ısınıyor Aynen

Üst Alt