Yardım OTG Sorunu

Mehmet Egemen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MehmetEgemen
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.0.2.0
Telefon Modeli
Redmi 5 Plus
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba.

Önceden böyle bir sorun yoktu ama artık otg ile usb bellek bağladığımda yalnızca bildirim çubuğuna çıkan sistem arayüzü bildirimini tıklayarak belleğe ulaşabiliyorum. Es File Explorer veya MX Player gibi uygulamalar otg'yi görmüyor.

Çözümünü bilen var mı? Teşekkürler.

(Benzer bir sorunu forumda aradım ama bulamadım.)

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Merhaba.

Önceden böyle bir sorun yoktu ama artık otg ile usb bellek bağladığımda yalnızca bildirim çubuğuna çıkan sistem arayüzü bildirimini tıklayarak belleğe ulaşabiliyorum. Es File Explorer veya MX Player gibi uygulamalar otg'yi görmüyor.

Çözümünü bilen var mı? Teşekkürler.

(Benzer bir sorunu forumda aradım ama bulamadım.)
Merhabalar. Usb OTG'yi cihaza bağladığınızda Bildirim çubuğunda çıkan Usb bağlandı yazısına tıklayarak, Stock Dosya Yöneticisi uygulamasında ekran görüntüsündeki gibi USB kısmına tıklayarak yada Es File Explorer'da yine aynı şekilde bağlanan USB'yi görüntüleyebilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Mehmet Egemen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MehmetEgemen
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Merhabalar. Usb OTG'yi cihaza bağladığınızda Bildirim çubuğunda çıkan Usb bağlandı yazısına tıklayarak, Stock Dosya Yöneticisi uygulamasında ekran görüntüsündeki gibi USB kısmına tıklayarak yada Es File Explorer'da yine aynı şekilde bağlanan USB'yi görüntüleyebilirsiniz.
Teşekkür ederim ancak bildirim çubuğundakini tıklayınca ya da direkt kendi dosya yöneticisine gidince görünüyor ama dediğim gibi Es File Explorer vb hiçbir uygulama ya da oynatıcı usb'yi görmüyor. Sıkıntı bu. Önceden görüyordu, Xiaomi'nin kendi güncellemesinden sonra görmez oldu.

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Teşekkür ederim ancak bildirim çubuğundakini tıklayınca ya da direkt kendi dosya yöneticisine gidince görünüyor ama dediğim gibi Es File Explorer vb hiçbir uygulama ya da oynatıcı usb'yi görmüyor. Sıkıntı bu. Önceden görüyordu, Xiaomi'nin kendi güncellemesinden sonra görmez oldu.
Usb'yi görmeyen uygulamalar ile alakalı bir durumdur. Bu uygulamaların verilerini temizleyip yeniden denemekte bir çözüm yolu olabilir.

Oyla:

Mehmet Egemen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MehmetEgemen
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
1
Usb'yi görmeyen uygulamalar ile alakalı bir durumdur. Bu uygulamaların verilerini temizleyip yeniden denemekte bir çözüm yolu olabilir.
Denemiştim, olmadı. Başka dosya yöneticileri vs. yükledim, yine olmadı. Gören uygulamardı bunlar zaten. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Oyla:
Üst Alt