Soru otg kullanan varmı?

ozkannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozkannn
Cihazım
mi note 3 64
Konular
4
kafamda deli sorular acaba diyorum tüm markalar type c ye dönerken type c bellekmi alsam yada var olan bellekleri değerlendirmek adına yeni bir otg çeviricimi alsam kullanan arkadaşlar varsa ne önerebilir

Memry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
4
kafamda deli sorular acaba diyorum tüm markalar type c ye dönerken type c bellekmi alsam yada var olan bellekleri değerlendirmek adına yeni bir otg çeviricimi alsam kullanan arkadaşlar varsa ne önerebilir
hocam şahsen ben otg çevirici kullanıyorum, çünkü otg li usb almaktansa 5-6 liraya dönüştürücü almak daha mantıklı geldi bana ,tabi sizin kararınız. aynı zamanda klavye ve mouse'ta bağlayabiliyorum.

Oyla:

ozkannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozkannn
Cihazım
mi note 3 64
Konular
4
hocam şahsen ben otg çevirici kullanıyorum, çünkü otg li usb almaktansa 5-6 liraya dönüştürücü almak daha mantıklı geldi bana ,tabi sizin kararınız. aynı zamanda klavye ve mouse'ta bağlayabiliyorum.
Dönüştürücü alalım şimdilik

Oyla:

mutti_1987

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
type c yi otg ye donusturen usd kablodan aldim ama USB leri gormuyor otg icin ekstra bir islem yapiliyor muyuz
[doublepost=1527618298,1527618212][/doublepost]
type c yi otg ye donusturen usd kablodan aldim ama USB leri gormuyor otg icin ekstra bir islem yapiliyormuyuz

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
type c yi otg ye donusturen usd kablodan aldim ama USB leri gormuyor otg icin ekstra bir islem yapiliyor muyuz
[doublepost=1527618298,1527618212][/doublepost]
Google play den es dosya yöneticisi yüklemeni tavsiye ederim hocam.eğer okumuyorsa başka telde okuyor mu ona bakman gerek,eğer başka telde okuyorsa kabloyu değiştirmen gerek.ben çözüme böyle ulaştım

Oyla:

mutti_1987

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Google play den es dosya yöneticisi yüklemeni tavsiye ederim hocam.eğer okumuyorsa başka telde okuyor mu ona bakman gerek,eğer başka telde okuyorsa kabloyu değiştirmen gerek.ben çözüme böyle ulaştım
hocam es dosya yoneticisini yukledim ama yine gozukmedi ayni markadan 2 tane denedim 2 sinde de ayni problem gormuyor malesef maus vs de gormuyor cihaza epic romda kurdum yine görmedi

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
hocam es dosya yoneticisini yukledim ama yine gozukmedi ayni markadan 2 tane denedim 2 sinde de ayni problem gormuyor malesef maus vs de gormuyor cihaza epic romda kurdum yine görmedi
Hocam farklı kablo dene.bende de orjinal kablo vardı,başlarda görüyordu sonra görmemeye başladı.aunı kabloyu iki farklı tele taktım o teller gördü ama benim mi6 görmüyordu. Sonra farklı bi kablo denedim ve gördü

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4

OTG'yi görmüyordan kastınız Flash bellek mi? NTFS dosya sistemi varsa görmeyebilir; Fat32 ve ExFat deneyin.

Oyla:

mutti_1987

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Yeni otg kablosu aldım şuan çalışıyor. Sorun eski otg kablolarında

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Type-C çıkışlı ürün bağladığımda telefon hiç tepki vermiyor, birşey takıldığını farketmiyor bile. 2 ayrı note 3 te denedim. Miui resmi stabil rom kurulu, root yok.

Oyla:
Üst Alt