Orjinal yazılıma dönme...

rckamera

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Herkese merhaba,

Telefonum Galaxy S2

Rom veya yazılım konularından pek anlamam...

Orjinal yazılımda sorunlar yaşarken bir tanıdığım MIUI yükledi telefonuma... Ancak; şimdi orjinal stabil olan bir yazılıma dönmeyi düşünüyorum..

Telefon bilgilerim şöyle ;

Android Sürümü : 4.1.2JZO54K

MIUI Sürümü : Miui-3.11.22

Çekirdek Sürüm : 3.0.31-Apolo_4.12_ExtrV0

Telefona format atma noktasında biraz bilgim var ancak; yanlış bir şey yapmamak adına sizlerden bilgili olanların da böyle bir konu açarak fikrini almak istedim..

Orjinal Android sürümüne dönmeyi nasıl yapabilirim, birde; bu konuda sıkıntı yaşar mıyım ?

Keyifli forumlar dilerim.

Sevgi ve Saygılar
Şükrü

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25
Cvp: Orjinal yazılıma dönme...

rckamera pid=12525 dateline=1415265552' Alıntı:
Herkese merhaba,

Telefonum Galaxy S2

Rom veya yazılım konularından pek anlamam...

Orjinal yazılımda sorunlar yaşarken bir tanıdığım MIUI yükledi telefonuma... Ancak; şimdi orjinal stabil olan bir yazılıma dönmeyi düşünüyorum..

Telefon bilgilerim şöyle ;

Android Sürümü : 4.1.2JZO54K

MIUI Sürümü : Miui-3.11.22

Çekirdek Sürüm : 3.0.31-Apolo_4.12_ExtrV0

Telefona format atma noktasında biraz bilgim var ancak; yanlış bir şey yapmamak adına sizlerden bilgili olanların da böyle bir konu açarak fikrini almak istedim..

Orjinal Android sürümüne dönmeyi nasıl yapabilirim, birde; bu konuda sıkıntı yaşar mıyım ?

Keyifli forumlar dilerim.

Sevgi ve Saygılar
Şükrü
Hocam Öncelikle çok eski bi miui rom kullanıyorsunuz sizin yerinizde olsam formda arkadaşların paylaştığı cihazınızla alakalı çok güzel bir miui rom bulunmakta tavsiyem onu kullanın. Orjinal roma dönmeniz için odin programı ile (google da anlatımları illaki vardır) stock rom dosyanızı telefonunuza flaşlamanız kadar basittir.

Üst Alt