İpucu Orjinal Xiaomi Ürünlerini Sahtelerinden Ayırt Etme Yöntemleri

denizhan_21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Cvp: Orjinal Xiaomi Ürünlerini Sahtelerinden Ayırt Etme Yöntemleri

imei no: xxxxxxxxxxxxxxxxx  imei sv: 00 yazıyo benim için kontrol edebilirmisiniz arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Hocam IMEI numarası'nı kopyalayıp sildim. Kalması sorun olabilirdi. Bir de SN kodu lazım kontrol için. Batarya'nın arkasında veya telefon kutusu üzerinde yer alması lazım...

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Cvp: Orjinal Xiaomi Ürünlerini Sahtelerinden Ayırt Etme Yöntemleri

cantara' Alıntı:
chatin_62 pid=1055 dateline=1399923853' Alıntı:
Benim ürünler bu sabah Türkiye'ye girmişler. Kısa bir süre sonra, umarım olumlu yönde olur)  Pandawill hakkında fikrimiz olacak.
Bu arada mi4 için, gerçi fiat açıklanmadı ve zaten miui adminleri yalanlayıp sitenin işini bitirdiler. Site şu savunmayı yapabilir. Biz ismi henüz belli olmadığı için mi4 dedik ve henüz sipariş almaya da başlamadık.
Birkaç kişi buradan aldığı ürünlerin orjinal olduğunu söylemiş ve tavsiye etmişti. Hatta aklıma gelmişken donanım haberdeki bu arkadaşları bir bulayım.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 Umarım PTTciler tembellik yapmaz da bir an önce getirirler. Aslında aklımdaki şey güvenilir siteleri tespit edip onlara resmi sayfa olarak mesaj yapıp indirim kuponu talep etmek. Daha önceki forum deneyimlerimden görebildiğim kadarıyla bu tarz satış yapan siteler toplu alımlarda veya kalabalık müşteri kitlelerine indirim uygulayabiliyor. (pandawill, buyincoins, dinodirect vs.) Çoğu zaman yeni açıldıklarında kendileri teklif ediyor ama biz resmi sayfa olmanın artısını kullanarak belki ek bir şeyler kopartabiliriz...

Hocam, http://www.antelife.com diye bir site daha var. Bugün facebook sayfalarından Xiaomi etkinliğini verdiler.
https://www.facebook.com/AntElifecom
Ayrıca youtube kanallarında da Xiaomi ürünlerinin de unboxing videoları var.
http://m.youtube.com/watch?v=2svbXtjYvnY

TV videolarını daha önce izlemiş olduğumu farkettim. Ama Online Alışveriş Sitesi olduklarını bilmiyordum.

Sent from my Nexus 7 using TapatalkPro

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

chatin_62 pid=1305 dateline=1400156772' Alıntı:
cantara pid=1120 dateline=1399977622' Alıntı:
chatin_62 pid=1055 dateline=1399923853' Alıntı:
Benim ürünler bu sabah Türkiye'ye girmişler. Kısa bir süre sonra, umarım olumlu yönde olur)  Pandawill hakkında fikrimiz olacak.
Bu arada mi4 için, gerçi fiat açıklanmadı ve zaten miui adminleri yalanlayıp sitenin işini bitirdiler. Site şu savunmayı yapabilir. Biz ismi henüz belli olmadığı için mi4 dedik ve henüz sipariş almaya da başlamadık.
Birkaç kişi buradan aldığı ürünlerin orjinal olduğunu söylemiş ve tavsiye etmişti. Hatta aklıma gelmişken donanım haberdeki bu arkadaşları bir bulayım.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 Umarım PTTciler tembellik yapmaz da bir an önce getirirler. Aslında aklımdaki şey güvenilir siteleri tespit edip onlara resmi sayfa olarak mesaj yapıp indirim kuponu talep etmek. Daha önceki forum deneyimlerimden görebildiğim kadarıyla bu tarz satış yapan siteler toplu alımlarda veya kalabalık müşteri kitlelerine indirim uygulayabiliyor. (pandawill, buyincoins, dinodirect vs.) Çoğu zaman yeni açıldıklarında kendileri teklif ediyor ama biz resmi sayfa olmanın artısını kullanarak belki ek bir şeyler kopartabiliriz...

Hocam, http://www.antelife.com diye bir site daha var. Bugün facebook sayfalarından Xiaomi etkinliğini verdiler.
https://www.facebook.com/AntElifecom
Ayrıca youtube kanallarında da Xiaomi ürünlerinin de unboxing videoları var.
http://m.youtube.com/watch?v=2svbXtjYvnY

TV videolarını daha önce izlemiş olduğumu farkettim. Ama Online Alışveriş Sitesi olduklarını bilmiyordum.

Sent from my Nexus 7 using TapatalkPro
Bir kaç gün önce sizin paylaştığınız televizyon tanıtım videolarını izlemiştim ben de hocam. Satış yaptıklarını da sizden şimdi öğrendim. Bir araştırıp değerlendirmek lazım.

Bir de merimobiles.com diye bir site varmış. Bu orjinallik konusunu araştırırken denk geldim. Yorumları oldukça olumlu. Buradan bir şeyler getirip test etmeyi düşünüyorum ben de...

denizhan_21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0

cantara kardeşim imei no xxxxxxxxxxxx  seri no:xxxxxxxxxx telefonda içinde yazıyo arkasında etiket yok

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

@denizhan_21 Hocam kontrol edip mesajdaki bilgileri sildim...

Maalesef sizin cihazınız için bir satış kaydı bulunmuyor. Orjinal recovery de yok. Çok büyük ihtimalle sahte bir ürün. Yetkililerin önerdiği hiç bir testten geçemedi.

Geçmiş olsun. Siz nereden almıştınız? Buradan söylerseniz en azından bir başkasını dolandırma ihtimallerini azaltabiliriz.

denizhan_21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0

çinden arkadasım getirdi

denizhan_21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0

kutusunda başka bir imei var onuda yazayımmı bu yazdığım telefon içinde yazan

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

SN ile birlikte özel mesajla gönderin isterseniz hocam onu da kontrol edelim emin olalım buradan yazmayın. Hatta *#06# yapın ve orada yazan IMEI'yi gönderin en sağlamı o olacaktır.

Arkadaşınız Çin'de resmi siteden almamış galiba. Eğer internet üzerinden satın aldıysa; site ismini verebilirse çok makbule geçer.

Üst Alt