Yardım Orjinal telefon imeil numarasi cep numarasını geçme sorunu

Pendost

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.0.3
Telefon Modeli
Poco f2 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selamun aleyküm orjinal telefonum 1 senelik imeil klonlanmıştir diye mesaj geldi eski hattıma imeil numarasi eşleştirme yapılmış yeni hattımı sim yuvasina taktim zaman şebeke yok diyor eski hattımı taktim zaman şebeke geliyor imeil numarası eski numaram ile eşleşmiş onu nasıl değiştirebilirim e devlet üzerinden denedim yapamadim telefonum orjinal yurtiçi garantili cihaz servise yollasam anakart degisirler mi tavsiye istiyorum yardımcı olursanız sevinirim telefon arada kendi kendine kapanıyor sesim karşıya arada gidiyor arada gitmiyor

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
O sistem otomatik işliyor biraz da özellikle Türk Telekom klon imei olunca direkt aktif sime sabitliyor. Cihazınızın faturası ile servise başvurup durumu anlatın onlar size yol gösterecektir. Birileri İMEİ numaranızı ele geçirmiş maalesef.

Oyla:

Pendost

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O sistem otomatik işliyor biraz da özellikle Türk Telekom klon imei olunca direkt aktif sime sabitliyor. Cihazınızın faturası ile servise başvurup durumu anlatın onlar size yol gösterecektir. Birileri İMEİ numaranızı ele geçirmiş maalesef.
Servise gönderdim bi kere imeil numaranız görülmüyor klonlanmış diyip yolladılar cihazı geri aldım yere ulaşmaya çalıştım aldım mağaza kapanmış hepsi burayi arıyorum bizde bişe yapamayız diyorlar servise bidaha gittim zaman numaram eşleştirme mi olmuş diyim?

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Servise gönderdim bi kere imeil numaranız görülmüyor klonlanmış diyip yolladılar cihazı geri aldım yere ulaşmaya çalıştım aldım mağaza kapanmış hepsi burayi arıyorum bizde bişe yapamayız diyorlar servise bidaha gittim zaman numaram eşleştirme mi olmuş diyim?
Servis ilgilenmiyorsa önce BTK sonra Operatör ile iletişime geçin bir görüşün. Bu işlemi operatör yapıyordu diye hatırlıyorum.

Operatör ile görüşüp denersiniz olmazsa son çare İMEİ tamiri de mümkün ancak cihazınız tek sime düşer

Oyla:

Pendost

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
6
Servis ilgilenmiyorsa önce BTK sonra Operatör ile iletişime geçin bir görüşün. Bu işlemi operatör yapıyordu diye hatırlıyorum.

Operatör ile görüşüp denersiniz olmazsa son çare İMEİ tamiri de mümkün ancak cihazınız tek sime düşer
Yarın biBTK ile ve Türk telekom arayım bakam bilgi için çok teşekkür ederim sagolun:)

Oyla:

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
İhtalahatçı firmayı bulmanız gerekir, yine yalnızca tek hatta tanımlama yapılır. Sistemin bu konudaki aksaklığı maalesef

Oyla:

Pendost

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
6
Oyla:

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Tamam abi kusura bakma bidaha olmaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Internet üzerinden almıştım o mağazada maalesef kapanmış ulaşamıyorum telefonum tablet yerine geçti maalesef ki
Satın aldığınız mağaza önemli değil hocam ithalatçı firma önemli. Garanti belgesinde ithalatçı firma yazmıyor mu?

Oyla:
Üst Alt