Soru Orjinal romdan diğer Roma geçiş sorunu

planter02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
planter
Cihazım
XİAOMİ Mİ 11 Lİ
Konular
4
Cihazım mi 9 global rom yüklü. Twrp yükledikten sonra eu rom yüklemeye çalışıyorum ancak yeniden baslatmada sorun yaşıyorum. Rom yüklenmiyor. Globe rom indirdim onu da denedim olmadı. Sorun ne ile ilgili olabilir acaba

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
Cihazım mi 9 global rom yüklü. Twrp yükledikten sonra eu rom yüklemeye çalışıyorum ancak yeniden baslatmada sorun yaşıyorum. Rom yüklenmiyor. Globe rom indirdim onu da denedim olmadı. Sorun ne ile ilgili olabilir acaba
Wipe işlemlerini yapıyor musun

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Doğru romu indirdiğinizden emin olun birde depolama alanına bi bakın twrpden depolama 0mb mı görünüyor?

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Bunun bir çok nedeni var. Ama hangi adımları yapıyorsunuz bize bunları söylemelisiniz. Yoksa yardımcı olamayız. Ki ben bir rom yüklemek uğruna mi 9u bozup 3 gun açılması icin ugrasmis birisiyim :) Sütten agzim yandi daha bulaşmıyorum. Ama size yardımcı olabilirim

Oyla:

planter02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
planter
Cihazım
XİAOMİ Mİ 11 Lİ
Konular
4
Bunun bir çok nedeni var. Ama hangi adımları yapıyorsunuz bize bunları söylemelisiniz. Yoksa yardımcı olamayız. Ki ben bir rom yüklemek uğruna mi 9u bozup 3 gun açılması icin ugrasmis birisiyim :) Sütten agzim yandi daha bulaşmıyorum. Ama size yardımcı olabilirim
bootloader kilidini açtım. usb hata ayıklamayı açtım.twrp yükledim. magisk yükledim.ardından Format Data, Wipe System, Dalvik, Cache.Data, Wipe System, Dalvik, Cacha yaptım. sonra rom yükledim yeniden başlarken bootloader kısmına geçti. ardından bunlara ek data formatladım bu sefer hafızada garip bölümler görüldü. usb den yüklemeye çalıştım. flash belleği görmedi. velhasıl olmadı bir türlü.

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Farklı twrp deneyin . Orange Fox ya pitch black gibi . Bende de aynı sorun oluyordu 9t proda . Orange yükledim .

Oyla:

planter02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
planter
Cihazım
XİAOMİ Mİ 11 Lİ
Konular
4
Hangi twrp kullanıyorsunuz hocam ve magisk flaşladınızmı?
bir çoğunu denedim. twrp yüklemede sıkıntı yok. rom yükleniyor. yeniden başlatınca bootloader kısmına geçiyor. ve bundan sonra twrp de yüklenmiyor. sonra pc den orjinal rom kurmak zorunda kalıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Farklı twrp deneyin . Orange Fox ya pitch black gibi . Bende de aynı sorun oluyordu 9t proda . Orange yükledim .
indirme linki var mı

Oyla:
Üst Alt