Çözüldü Orjinal roma dönüş

Lixard

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Mi tool v2 yi ben kullanmadım bilmiyorum. Mi flaş ile istediğiniz sürümün fastboot dosyası ile sürüm düşürüp yükseltebilirsiniz.
Tek dikkat etmeniz gereken flaşlarken bl kilidini kapatmamak ( tabi isteğinize bağlı)
Hocam miui 10'du telefonum formatladım twrp'den miui 11 kurarken yanlışlıkla kapatma seçeneği işaretli kalmış mi 6 cihazım brick oldu ne adb'den ne miflash'tan hiçbir rom dosyasını kuramıyorum hata ile sonuçlanıyor ne yapmam lazım telefon elimde kaldı açılıyorken bootloader unlocked yazıyor ama hiçbirşey kuramıyorum lütfen yardımcı olun.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Hocam miui 10'du telefonum formatladım twrp'den miui 11 kurarken yanlışlıkla kapatma seçeneği işaretli kalmış mi 6 cihazım brick oldu ne adb'den ne miflash'tan hiçbir rom dosyasını kuramıyorum hata ile sonuçlanıyor ne yapmam lazım telefon elimde kaldı açılıyorken bootloader unlocked yazıyor ama hiçbirşey kuramıyorum lütfen yardımcı olun.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba mesajınızı yeni gördüm.
Fastboot moda alıp mi flash ile orjinal rom yükleyebilirsiniz.

Amarica

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Direkt custom romdan istenilen stock roma geçilemiyor mu? İlle de son stock rom kurup sürümü düşürmek şart mı?

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Direkt custom romdan istenilen stock roma geçilemiyor mu? İlle de son stock rom kurup sürümü düşürmek şart mı?
Twrp ile geçebilirsiniz hocam
Mi flash ile fastboot rom daha sağlıklıdır ama..

Üst Alt