Yardım Orjinal kordonu nerden alabilirim?

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Mi band 5 için farklı kordon almak istiyorum. Mevcut kordon gibi yumuşak rahatsız etmeyen birsey olsun istiyorum. Ancak daha sert birsey çıkar korkusu ile bilindik sitelerden sipariş vermeye korkuyorum. Sizin aldığınız var mı. Önereceğiniz bir adres var mı?

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Case 4U'nun kordonunu alabilirsiniz 25 ₺ hepsiburada da olması lazım.Yanlış hatırlamıyorsam mi band 3 de kullanmış olmalıyım.Orijinal almak gereksiz bence band 3 kullanırken orijinal ve birçok çakma kordon kullandım ortalama ömürleri aynı.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Case 4U'nun kordonunu alabilirsiniz 25 ₺ hepsiburada da olması lazım.Yanlış hatırlamıyorsam mi band 3 de kullanmış olmalıyım.Orijinal almak gereksiz bence band 3 kullanırken orijinal ve birçok çakma kordon kullandım ortalama ömürleri aynı.
Burada yalnız ömürleerinden bahsetmiyor konforundan bahsediyor ,malzeme kalitesinden bahsediyor,deriye temas ettiği için alerji yapar mı diye düşünülüyor

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Burada yalnız ömürleerinden bahsetmiyor konforundan bahsediyor ,malzeme kalitesinden bahsediyor,deriye temas ettiği için alerji yapar mı diye düşünülüyor
Yani hepsi aynı diyorum konfor da buna dahil.

Üst Alt