Soru Orjinal batarya

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19

Bu ürünler orjinal mi? Orjinal takabileceğim yer var mı? Bataryas değişimi hakkında bilgisi olan var mı

Nuriuyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
2
orjinal parçaları bulmanın tek bir yolu var oda mistore a gidip batarya istiyorum demek. eğer onlarından apple gibi ben getiriyorum ve satıyorum fakat fiyatım budur demesi gerekir. bunların dışında bulacağınız tüm ürünler yan sanayidir. batarya içinde şöyle bir söylemde bulunabilirim. daha önce yan sanayi batarya kullandım performansı 1ay kadar sürdü tabiki batarya çöp oldu. deji ise bu konuda türkiyede yan sanayinin en iyisi ve orjinale çok yakın.

pilleri değerlendirme.
sıfır kutusundan çıkartılmış ve rn8pro 4500mah kapasiteye sahip 1haftalık kullanım sonunda yaptığım ölçümlerde pilim 4000mah kapasiteyi verdi. buda demek oluyorki orjinalde olsa bir pilin kesin değerleri vermediği.
yan sanayi deji bir pilde yaptığım test ise 1 haftalık 1810mah kapasiteli iphone 6 cihazda 1790mah. kapasite çıkması.

not: piller sarf malzemesi olduğu için pilin bir süre sonra kullanıma bağlı olarak değişmesi gerektiği.

Oyla:

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Xioami şu batarya işine el atması lazım büyük hata ben bir daha Xiaomi cihazı almayı düşünmüyorum böyle konular yüzünden.

Oyla:

Nuriuyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
2
aliexpreste sipariş verin orada orjinal satılan ürünler var fiyat olarak aynı ama gelmesi uzun sürer 2hafta kadar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
aliexpreste sipariş verin orada orjinal satılan ürünler var fiyat olarak aynı ama gelmesi uzun sürer 2hafta kadar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Baktım da güvenemiyoruz yine sahte gibi duruyor tabi direk Xiaomi satıyor ise bilemem.

Oyla:

ozkanyalili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
pocofone f1
Konular
17
deji sitesinde de mi8 den sonraki bataryalar yok, sitede satılan bataryalara benimde çok güvenim yok, her türlü hile sahtekarlık ülkemizde mevcut olduğu için güvenmek çok zor, bana da orji batarya lazım, mi9 Explorer edition için 3300 mah.
Aynen kardeşim çok zor piyasa full dolandırıcı kayniyor

Oyla:

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
Xioami şu batarya işine el atması lazım büyük hata ben bir daha Xiaomi cihazı almayı düşünmüyorum böyle konular yüzünden.
Kesinlikle. Poco alanların gözü yaşlı zaten :D ekranı bozuk telefon kullandık 1 sene kadar. Şimdi bataryası bitik telefon kullanıyoruz :) ucuz malın neticeleri bunlar oluyor işte hocam. Android işletim sistemini sevdiğim için kullanıyorum ama gidip bir Elmalı ürün alsam bu sıkıntıları yaşamayacağımı da biliyorum. Çevremde ne kadar sıkıntı yaşayan olduysa sorunlarını çözdüler.

Son düzenleme:
Oyla:

Nuriuyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
2
Baktım da güvenemiyoruz yine sahte gibi duruyor tabi direk Xiaomi satıyor ise bilemem.
siparişten önce satıcı ile görüşebilirsin. elin çinlisine laf ediyoruz ama bizim esnaflarımız gibi yan sanayiye orjinal demiyorlar neyse o

Oyla:
Üst Alt