Soru Orijinal ekran

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
Merhaba arkadaşlar bu sitede mi A1 orijinal fabrikada kullanılan ekran demiş sizce doğru mu orijinal olup olmadığını nasıl anlarım ekran soluklugundanmi ?

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu size ne kadar mantıklı geliyor?
Ayrıca ekran değişimi 350 TL'imiş sanırım. Piyasadaki yan sanayi ekranlar 200-250 TL civarında. Orjinal ile arasında 100 TL oynayacağını hiç zannetmem. Orjinal ekran daha pahalıdır bence.
Eğer orjinal ekran değişimi yapmak istiyorsanız, en mantıklı ve güvenilir adres garanti servisine yollamaktır.

Oyla:

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu size ne kadar mantıklı geliyor?
Ayrıca ekran değişimi 350 TL'imiş sanırım. Piyasadaki yan sanayi ekranlar 200-250 TL civarında. Orjinal ile arasında 100 TL oynayacağını hiç zannetmem. Orjinal ekran daha pahalıdır bence.
Eğer orjinal ekran değişimi yapmak istiyorsanız, en mantıklı ve güvenilir adres garanti servisine yollamaktır.
Sadece ekranı 350 TL'ye satiyomus orada teknik servis ücreti dahil değil diyor garanti servisi 350 TL istiyor acaba onlar orijinal takiyormu benim isteğim ekran soluk olmaması daha önce değiştirdim dışarıda ekranı zor görüyorum

Oyla:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Sadece ekranı 350 TL'ye satiyomus orada teknik servis ücreti dahil değil diyor garanti servisi 350 TL istiyor acaba onlar orijinal takiyormu benim isteğim ekran soluk olmaması daha önce değiştirdim dışarıda ekranı zor görüyorum
Servis orjinal yedek parça kullanır, bu yüzden "yetkili servis" adı altında çalışırlar zaten. Yine de garanti belgenizi okuyun, orda bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Merhaba arkadaşlar bu sitede mi A1 orijinal fabrikada kullanılan ekran demiş sizce doğru mu orijinal olup olmadığını nasıl anlarım ekran soluklugundanmi ?
Bunun yerine delta da evofone da filan değiştirmeyi deneyin içiniz rahat olur bence.

Oyla:

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
Bunun yerine delta da evofone da filan değiştirmeyi deneyin içiniz rahat olur bence.
Fiyatların pahalı olmasına rağmen serviste degistirecegim telefoncularin taktiği ekran soluk dışarıda ekranı zor görüyorum

Oyla:

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Aliexpress'de satılan orijinal olmayan ürünlerin fiyatı 125-170TL arasında 350TL gibi bir durum yok.

Oyla:
Üst Alt