Yardım Oreo sonrası şarj sorunu Mi 5X

İbrahim Halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi 5x
Konular
4
Cihazım xiaomi mi 5x (tiffany) cihaz miuı 10 beta (8.11.1). Telefonum oreo ve 8.11.15 (android 8.1) güncellemesiyle geldi. Onu güncelledim. Onu normal bir şekilde kullanıyordum. Ama telefonu yeniden başlattığımda şarjın düştüğünü fark ettim. Ve başladığımda yine düşüyordu. Ve açıldığında şarj zor gidiyordu. . Bu yüzden optimize değil tamamen güncellemeden sonra (beta oreo güncellemesinden sonra 8.11.15) lütfen yardım edin. Bu sorunu güncellemeyle çözülürmü. . Diğer kullanıcılar bu sorunu yaşıyor. Bana yardım edin lütfen yoksa normal günceleme ile düzelir mi?

MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

simaros70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
mi4
Konular
4
Hocam nasil bildirilecek bana da anlatin hatta varsa ingilizce mesaji yazin ben de atayim. Sarj elimde resmen akip gidiyor.

Oyla:

İbrahim Halil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi mi 5x
Konular
4
Hocam nasil bildirilecek bana da anlatin hatta varsa ingilizce mesaji yazin ben de atayim. Sarj elimde resmen akip gidiyor.
Hocam ben yazı yazdım ayarlarda ki geribildirimden attım. Yazıda bu kopyalayın şarj ve batarya sorununu seçip gönderin ara ara. Hergün atın.

My device is xiaomi mi 5x (tiffany) device miuı 10 beta (8.11.1). My phone came with oreo and 8.11.15 (android 8.1) update. I have updated it. I was using it in a normal way. But when I restarted the phone I noticed that the charge was falling. And when I started it again it was falling. And when it was turned on, charging was going hard. So it was not optimized. And it was after the update (8.11.15 after the beta oreo update) please help. Solve this problem with the update. The other users are experiencing this problem. HELP me please

Oyla:

bolobolo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cantekin
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
11
Pil durumu gösterge sorunu nasıl çözülecek bilmiyorum :) Telefon son 2 saattir %1'de. Yazıyoruz ama anlatamıyoruz :)

Oyla:

Fatih7934

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 5x
Konular
1
Önce twrp sürümünü güncellemeniz gerekiyor. Detaylı anlatım rehberi var. Facebook xiaomi grubunda bana ulaşırsan ss ini atabilirim yada direk etiketlerim.

Hocam linki yok mu, Link atabilir misiniz?

Oyla:
Üst Alt