Mod [YENI] [Android 11/ 10 / 9 / 8] Dolby Digital Plus v7.3

hakikidaredevil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Günay
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Mi 5'te denedim çalışıyor fakat denemeye gerek yok. Bu tarz programların yaptığı tek şey özelleştirilmiş bir ekolayzer ayarı sunmak. Yani daha kaliteli bir ses beklemeyin, benzer ayarları müzik için spotify'dan da yapabilirsiniz. Ses ve görüntü gibi en büyük etkenin donanım olduğu konularda yazılımla pekte bir şey değiştiremiyorsunuz.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Moderatör tarafında düzenlendi:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Bu sizin ilk mesajınızda paylaştıklarınızla aynısı

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
Düzenledim magisk bir önceki sürümüydü, kafa karıştırmamasi için baglantilari kaldirdim hocam

Cemxcem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Xiomi mi 8
Konular
6
Twrpden flashladım bitti dedi sistem yeniden baslattım ama telefonda yok ekstra bişey yapmam gerekiyormu hocam

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Mi 5'te denedim çalışıyor fakat denemeye gerek yok. Bu tarz programların yaptığı tek şey özelleştirilmiş bir ekolayzer ayarı sunmak. Yani daha kaliteli bir ses beklemeyin, benzer ayarları müzik için spotify'dan da yapabilirsiniz. Ses ve görüntü gibi en büyük etkenin donanım olduğu konularda yazılımla pekte bir şey değiştiremiyorsunuz.
Önceden dolby içeren bir telefon kullandınız mı bilmiyorum, ancak dolby sadece basit bir ekolayzer değil, fark edilir derecede ses şiddeti ve netliğini artıracak algoritmalara sahip, dünyada da kabul görmüş bir teknoloji, yani böyle basitçe karalamak akıl karı değil. Desteği olmayan sonradan yüklenen cihazlara da fark edilir derecede katkı sağlamakta ki, insanlar yüklemek için bu kadar uğraşmakta

hakikidaredevil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Günay
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Önceden dolby içeren bir telefon kullandınız mı bilmiyorum, ancak dolby sadece basit bir ekolayzer değil, fark edilir derecede ses şiddeti ve netliğini artıracak algoritmalara sahip, dünyada da kabul görmüş bir teknoloji, yani böyle basitçe karalamak akıl karı değil. Desteği olmayan sonradan yüklenen cihazlara da fark edilir derecede katkı sağlamakta ki, insanlar yüklemek için bu kadar uğraşmakta
Ben sadece deneyimimi yazdım. Telefon dolby desteklemiyorsa ve hoparlörü de zaten iyi değilse yazılımla çok bir şey katamıyorsunuz. Sizin dediğiniz gibi fark olması için gerçekten iyi bir hoparlöre sahip olmanız lazım. Yani tizi, midi, bası çok iyi olacak ki hoparlörün karekteristiğini yazılımla değiştirebilesiniz. Yoksa zaten neredeyse bütün telefonlar son seste bozulma yapıyor, bu yazılımı kötü olduğu için değil donanım yetmediği için. Daha yüksek yapar mı sesi yapar ama gider bazı frekansları kısıp bazılarını yükseltir, size de daha cılız bi ses kalır.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Note 5 ai pie rom için sorunsuz çalıştı pek anlamıyorum kendi ayarları nasılsa öyle kullanıcam rap dinliyorum genelde özel bir ayar önerisi varsa alırım rap için :D

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Redmi 5 Plus için AOSPExtended v6.1 ROM'unda sorunsuz çalışıyor. Buradan sormam çok hatalı olmaz sanırım. Viper4Android Magisk modülü son zamanlarda Play Protect tarafından zararlı olarak algılanıyor. Sistem ayarlarına müdehale ettiği için mi böyle yoksa gerçekten zararlı olabilir mi?

Üst Alt