Haber Oreo Güncellemesini Alacak Xiaomi Cihazlar

Xiaomi cephesinden bir kaç aktivist son bir kaç gün itibarıyla Android Oreo güncellemesini alacak ve almayacak Xiaomi cihazlar hakkında konuşmaya başladılar. Geçtiğimiz günlerde Android Oreo güncellemesi duyururulduktan kısa bir süre sonra tüm Pixel model telefonlara ve son Nexus’lara (Nexus 6P, Nexus 5x vs.) Android’in resmi web sitesinden verilmeye başlandı. Artık kullanıcılar cihazlarını en yeni Android …

samederdeger

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 3
Konular
5
mi note 2 nin alıp note 3 'ün almaması çok saçma değil mi ?
[doublepost=1522434285,1522433803][/doublepost]az önce baktım da 2018'in 3.çeyreğinde alacak deniliyor forumlarda.Mi note 3 için...Telefonu cidden severek kullanıyorum ama bu kadar geç gelmesi bile ileride desteklenmeyeceğinin bir göstergesi bence.8 alırsa dua etmek lazım

01halil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
15
Xiaomi nin güncelleme desteğiyle diğer markalara fark atıyor android one hariç yalnızca beta süreci biraz uzun geç alıyor ama sıkıntı yok bence.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seboistteo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onur
Cihazım
mi note 3
Konular
0
mi note 2 nin alıp note 3 'ün almaması çok saçma değil mi ?
[doublepost=1522434285,1522433803][/doublepost]az önce baktım da 2018'in 3.çeyreğinde alacak deniliyor forumlarda.Mi note 3 için...Telefonu cidden severek kullanıyorum ama bu kadar geç gelmesi bile ileride desteklenmeyeceğinin bir göstergesi bence.8 alırsa dua etmek lazım
Makaleyi paylaşan kişi Ağustos 2017 de paylaşmış mi note 3 Kasım ayında satışa çıktı. Makale içerisinde mi note 3 olmaması normal

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

samederdeger

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 3
Konular
5
Makaleyi paylaşan kişi Ağustos 2017 de paylaşmış mi note 3 Kasım ayında satışa çıktı. Makale içerisinde mi note 3 olmaması normal

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ben buna hiç dikkat etmemiştim teşekkürler hocam bilgi için.

miroglu_emin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emin
Cihazım
5a prime
Konular
4
5a prime alacakmış