Sohbet Oppo Hakkında

ByKaraca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Elime ne geçers
Meslek
Teknoloji Editörü
Konular
380
Merhabalar. Bugün Oppo Türkiye ile iletişime geçerek kendilerinden cihaz talebinde bulundum umarım cihaz sağlarlar ve ben de Xiaomi cihazlar ile karşılaştırmasını ve incelemesini çekebilirim. Sizlere sorum ise şu olacak daha doğrusu biraz fikir alışverişinde bulunalim istedim. Oppo hakkında ne düşünüyorsunuz. Cihazları ile ilgili merak ettiğiniz detaylar neler?

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Valla hocam OPPO çok şık cihazlar üretiyor ama yazılım konusunu bilemem. Ayrıca aşırı pahali

Erdalx47

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdal
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Tasarım ve teknik özellikleri çok güzel, benim merak ettiğim xiaomi gibi custom rom konusunda zengin mi? İzin veriyormu?

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Ayak üstü Migros'ta incelediğim kadarıyla, Xiaomi'den aşağı kalır yanı yok... Durumum olursa, Oppo ile OnePlus'ları denemek isterim... ;) Benim için öncelik batarya performansı olur...

Onur.Arslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur Arslan
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
3
Oppo Türkiye'ye geliyor haberleri çıkınca açıkçası çok sevinmiştim, FindX bazında :)

Vivo, Xiaomi ve Oppo, özellik ve çentiksiz ekran vs. gibi modellerde birbirlerine çok benzer ürünler çıkarıyorlar, ilk dikkatimi çeken bu oldu. Yani sanki aynı marka grubuna aitlermiş de (VW), Skoda, Seat vs. gibi marka farklılaştırma yapıyorlar gibi bir havaları var.

Ancak ön kamera konusunda Oppo FindX tasarımı baya hoşuma gidiyor. Oppo deyince ilk o aklıma geldi :)

Bunun yanında Türkiye'ye resmi giriş yapan modelleri sanki ederine göre pahalı gibi geldi. Siz sanıyorum R17 miydi, onu test edeceksiniz. Pro fiyatı çok eleştiriliyor mesela. Ne yaptınız diye...

ByKaraca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Elime ne geçers
Meslek
Teknoloji Editörü
Konular
380
Ben kendi adıma konuşacak olursam kendilerini Xiaomi firmasından çok daha önce takip etmeye başlamıştım. Dönebilen kameraya sahip cihazları falan vardı. Find 7 modelini kullanma şansım da olmuştu. Hatta GM Discovery cihazımda Color OS rom kullandım uzun süre yazılım kısmında Oppo da Xiaomi gibi oldukça zengin özelliklere sahip cihazlar üretiyor. Zaten BBK Group'un OnePlus ve Vivo markaları da oldukça iyi cihazlar üretiyor. Hatta itiraf edeyim ben dümdüz OnePlus Fanatiği bir adamıyım. Bir OnePlus 6T alsam daha diğer cihazlara bakmam :) Bakalım Eğer Oppo Türkiye bana RX17 Pro modelini yollarsa sizlere seve seve tanıtacağım. Bence tek eksileri çok pahalılar ama o da markanın kendisini konumlandırmasıyla alakalı bir durum işte. Beni beğenmiyorsan bak benim kardeşim Vivo var OnePlus var istersen onu al modundalar sanırım :)

Edit : Find X gibi bir güzelliğe sahipler. Kullandığımda inanılmaz etkilenmiştim. Ondan sonra hiçbir cihaz beni heyecanlandırmadı Mix 3 dahil.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Oppo bi cihaz incelemesi gördüm çift ekran ön ve arkada, aklım durdu çok acayip bir tasarımı vardı cihazın..

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt