Yardım Oppo A52 adb sürücüsü başlamıyor (Kod 35)

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
ColorOS
Telefon Modeli
OPPO A52 CPH2069
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar forumla çok alakasız ama nereye soracağımı bulamadım. Oppo A52 var elimde kendi telefonum değil telefondan gereksiz sistem uyg. kaldırmak için adb sürücülerini yükledim bilgisayara bağladım adb komut verdiğimde algılamadı aygıt yöneticisini açtım ünlem işareti var bastığımda şu yazıyor; Bilgisayarınızın sistem üretici yazılımı, bu aygıtı yapılandırmak ve kullanmak için yeterli bilgi içermiyor. Bu aygıtı kullanmak için bir üretici yazılımı veya BIOS güncelleştirmesi almak üzere bilgisayar üreticinize başvurun. (Kod 35) sorunun çözümü için bütün adb/fastboot sürücülerini kaldırdım ve yeniden yükledim/kablo değiştim/farklı usb portu/ aygıtı devre dışı bıraktım etkinleştirdim/yeniden başlattım pc'yi yok ne yaptıysam çözülmüyor sorun. Acaba bilgisayara birşey mi oldu diye redmi 9 telefonumu taktım hem adb hem de fastboot modda algılıyor telefonumu ama oppo'yu algılamıyor. Yarın başka bilgisayarda deneyeceğim onda da aynı hatayı verirse ne yapmalıyım? Garantisi var ve yurtiçi telefon. Yardım ederseniz sevinirim. Kanıt olması için resim ekliyorum:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar forumla çok alakasız ama nereye soracağımı bulamadım. Oppo A52 var elimde kendi telefonum değil telefondan gereksiz sistem uyg. kaldırmak için adb sürücülerini yükledim bilgisayara bağladım adb komut verdiğimde algılamadı aygıt yöneticisini açtım ünlem işaretli bastığımda şu yazıyor; Bilgisayarınızın sistem üretici yazılımı, bu aygıtı yapılandırmak ve kullanmak için yeterli bilgi içermiyor. Bu aygıtı kullanmak için bir üretici yazılımı veya BIOS güncelleştirmesi almak üzere bilgisayar üreticinize başvurun. (Kod 35) sorunun çözümü için bütün adb/fastboot sürücülerini kaldırdım ve yeniden yükledim/kablo değiştim/farklı usb portu/ aygıtı devre dışı bıraktım etkinleştirdim/yeniden başlattım pc'yi yok ne yaptıysam çözülmüyor sorun. Acaba bilgisayara birşey mi oldu diye redmi 9 taktım hem adb hem de fastboot modda algılıyor telefonumu ama oppo'yu algılamıyor. Yarın başka bilgisayarda deneyeceğim onda da aynı hatayı verirse ne yapmalıyım? Garantisi var ve yurtiçi telefon. Yardım ederseniz sevinirim. Kanıt olması için resim ekliyorum:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
EK; Bu arada cihazda önceden OTG çalışıyordu ama şuan da çalışmıyor başka kablo ve başka telefonda da denedim çalışmıyor şarj soketi bozuldu mu ne olduysa sanırım garantiye göndereceğim

Oyla:
Üst Alt