Yardım Operatör İnternet hızı bu

iskenderkebap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
Merhaba mi note 10 cihazımda speedtestten hız testi yaptığımda download hızı başka telefona göre yarısı kadar bazen 3de 1i kadar daha az.Vodafone kullanıyorum.4.5g var.Kiyasladigim telefon iPhone xs max o da Vodafone.Ne yapabilirim düzeltmek için?(IMEI repair işlemi yapılmıştır.Ben yapmadım.)

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Bana band muhabbeti gibi geliyor (daha bilgili arkadaşlar daha iyi yardımcı olur)

Yani kısacası yan yana bile olsanız sanırım sizin telefon ve iPhone aynı banddan yayın almıyor ,

Aklıma bir diğer ihtimal de bazistasyon onceliklendirmesi , mesela normal Turkcell kullanicisi ile Turkcell turbo ve ya platinium kullanıcısı aynı bazistasyon hizmetini almıyor

Oyla:

iskenderkebap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
Bana band muhabbeti gibi geliyor (daha bilgili arkadaşlar daha iyi yardımcı olur)

Yani kısacası yan yana bile olsanız sanırım sizin telefon ve iPhone aynı banddan yayın almıyor ,

Aklıma bir diğer ihtimal de bazistasyon onceliklendirmesi , mesela normal Turkcell kullanicisi ile Turkcell turbo ve ya platinium kullanıcısı aynı bazistasyon hizmetini almıyor
Band 20 konusu mu?Bu muhabbeti duymuştum ama tam olarak nedir bilmiyorum.Lakin telefonum global versiyon ve band 20yi destekliyor diye biliyorum.Yanlis biliyorsam birileri düzeltsin lütfen.

Oyla:

Ulutan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulutan
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
CAD-CAM Prog.
Konular
9
Ben Turkcell kullanıyorum. IMEI tamir işlemi yapılmadan önceki hızları bildiğim için, tamirden sonra denedim yarısı kadar, hem de kararsız hızlar aldım.

Sonra aldığım kişiyle tekrar görüştüm duzeltti, mükemmel çalışıyor şu an.

Yani; tamir işlemi olmamış olabilir, bu sorunu yaşayanlar var.

Oyla:

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
güncel qcn kullanilmamistir muhtemelen repair yapilirken

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Mi mix 2 de Vodafone kullanırken İstanbul'un çoğu yerinde 1 mbitin altında hız alıyordum. IMEIler resmi, birşey de yapılmadı. 3 ayda 1 GB anca kullanabildim. Vodafonedan uzak durmak en iyisi. Telefonda band 20 de mevcut

Oyla:

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
türk telekom ve vodafone memleketin en leş operatörleri, fakat eng qcn ile yapılan repairler daha sağlıklı diye duymuştum.

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Mi mix 2 de Vodafone kullanırken İstanbul'un çoğu yerinde 1 mbitin altında hız alıyordum. IMEIler resmi, birşey de yapılmadı. 3 ayda 1 GB anca kullanabildim. Vodafonedan uzak durmak en iyisi. Telefonda band 20 de mevcut
Aynen öyle. Turktelekom ile 20d/20u alıyorum hatta 10 metre öteye gidince 60d/45u aldım. Vodafone her yerde Max 5mbps

Oyla:

mtndgn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
mi note 10
Konular
0
Ben Turkcell kullanıyorum. IMEI tamir işlemi yapılmadan önceki hızları bildiğim için, tamirden sonra denedim yarısı kadar, hem de kararsız hızlar aldım.

Sonra aldığım kişiyle tekrar görüştüm duzeltti, mükemmel çalışıyor şu an.

Yani; tamir işlemi olmamış olabilir, bu sorunu yaşayanlar var.

Hocam bu sorun bende de var İnternet hızım inanılmaz dengesiz bazen 100 mbps çekiyor bazen 0.1 mbps ve merkezi yerlerde. Bunu kime yaptırdınız uzaktan destek veriyor mu?

Oyla:

iskenderkebap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
güncel qcn kullanilmamistir muhtemelen repair yapilirken
Ne yapmamız lazım efendim yardımcı olur musunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim ki bu kadar kötü değil 13d/15 civarı upload veriyor.İphone telefonda ise aynı konumda iPhone 30civari download veriyor.

Oyla:
Üst Alt