Soru operatör değişiklik avantajları

ghostmojo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi note 3
Meslek
Mühendis
Konular
109
şuan vodafone kullanıyorum. 25 tl ye 6gb 1000dk 1000sms alıyordum. 1 yıllık anlaşma doldu. 45 50 tl ye bu kullandığımdan daha azını teklif ediyorlar. asıl sorum şu.
15 20 tl ye sınırsız instagram facebook twitter paketi vodafone dan başka bir operatörde var mı.
20 25 tl ye 3gb 500 gb alıp üstüne 20 tl ye bir bu sosyal medya paketini almayı düşünüyorum.

S

Silinen üye 65171

Guest
türktelekom pişmanlıktır istanbulun merkezinde çekmiyor yolda yürürken gidiyor hat. fiyatı zaten bundan düşük ben vodefone den geçtim pişman oldum 1 ay sonra geri dönecem

GencerBry

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 4X
Konular
29
Turkcell'den şaşmayın 10 15 fazla verin en azından kaliteyi yaşarsınız numaranızı taşımadan önce MH arayıp teklif isteyin

Ökkeş Kökleyen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ökkeş
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Evet bol parası olanlara türkcell güzel
Hiç de parası bol olanlara değil, bu diğer operatörlerin insanlara dayattığı bir algı. Öncelikle bu önyargıyı atın kafanızdan, kırın zincirleri.
Turkcell fiyat/performans operatörüdür. Verdiği hizmet ve kalitesi karşılığında elbet bir ücret alacaktır, almazsa bu hizmeti bu kaliteyle sunamaz değil mi ?

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Turkcell genel olarak en kalitelisi olabilir ama genelde bulunduğun konuma göre çevrendekilerden fikir almanı tavsiye ederim. Nitekim benim bulunduğum bölgede vodafone beş para etmez. Bedava olsa belki geçerim. Telekom sadece köyde biraz zorlanıyor şehir içinde iyi. Turkcell olur olmadık yerlerde sorun çıkarabiliyor ama en iyisi o. F/p olarak telekom en mantıklısı benim lokasyon için. İnternetten bu konularda fikir almanı önermiyorum bu yüzden. Öyle yerler var ki bu söylediklerimin tam tersi geçerli olabiliyor.

HyrllhDgn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Elek Elek Mühendis
Konular
1
şuan vodafone kullanıyorum. 25 tl ye 6gb 1000dk 1000sms alıyordum. 1 yıllık anlaşma doldu. 45 50 tl ye bu kullandığımdan daha azını teklif ediyorlar. asıl sorum şu.
15 20 tl ye sınırsız instagram facebook twitter paketi vodafone dan başka bir operatörde var mı.
20 25 tl ye 3gb 500 gb alıp üstüne 20 tl ye bir bu sosyal medya paketini almayı düşünüyorum.
Hocam ben de aynı tarifeyi kullanıyorum. Benim taahhüt de 15 Şubat'ta doluyor. Geçen hafta vodofone aradı bir tarife sundu bunun için 1e basın , tarifenizi aynı fiyattan devam ettirmek için 2 ye basın dedi. 2 ye bastım bekliyorum bakalım neler olacak.

Üst Alt