Rehber Gelen eleştrişerden dolayı konu silinebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
forum'a bu konu vesilesi ile üye oldum :) 8t aldım ve ileride illa ki bu yönteme ihtiyacım olacaktı malum işlem için. volte önemli değil de repair olayı önemli. root ve downgrade ile uğraşamam hiç. bir iki ufak değişiklik ile çözüm bulunmuş. tekrar teşekkür ediyorum :)
8t de downgrade istesenizde yapamazsınız ilk rom zaten android 11 angel~~

Keen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kamil
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
0
Merhaba, bu yöntemle veya başka bir şekilde oneplus 8 pro için android 11.0.1.1.IN11AA sürümünde volte/vowifi yi etkinleştirebilirmiyim? Malum bu sürümde pdc ye bağlanamıyoruz.

ozzami

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
19
onunla ilgisi yok hocam
Hocam bugün bayağı bir uğraştım. 2 oppo pprt buldum eywallah. 2 ayrı bilgisayarda denedim. Ama diag dan full porta geçtim mi IN2020 aygıt yöneticisinde sürücüleri eksik diyor. Pdc zaten görmüyor. O son güvenlik güncellemesini yüklemezsen s8run 460 gb lık. Bu arada DA yüklersen 11 e yükseltir yükseltmez volte gidiyor. AA yüklersen önce 11 çalılıyor. 460 mb lık güvenlik güncellemesi ile volte gidiyor.

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Merhaba, bu yöntemle veya başka bir şekilde oneplus 8 pro için android 11.0.1.1.IN11AA sürümünde volte/vowifi yi etkinleştirebilirmiyim? Malum bu sürümde pdc ye bağlanamıyoruz.
pdc için henüz bir çözüm yok

epsilonxyz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
epsi
Cihazım
max 2
Konular
0
oneplus 8 pro için tüm oppo ve qualcom diagportlarını denedim PDC maalesef telefonu görmüyor.

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
oneplus 8 pro için tüm oppo ve qualcom diagportlarını denedim PDC maalesef telefonu görmüyor.

android 10'da işe yarayan yöntem malesef 11 de yaramıyor. qpst ve pdc'nin güncellenip uyumlu hale gelmesini bekleyeceğiz.

ozzami

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
19
android 10'da işe yarayan yöntem malesef 11 de yaramıyor. qpst ve pdc'nin güncellenip uyumlu hale gelmesini bekleyeceğiz.
Benim yaptığım gibi yapın. 8 pro aa yani global romu yükleyin. Son gelen 460 gb lık güvenlik güncellemesini yapmayın. Şu and 8 pro android 11 ile volte ve vowifi kullanıyorum.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hocam bugün bayağı bir uğraştım. 2 oppo pprt buldum eywallah. 2 ayrı bilgisayarda denedim. Ama diag dan full porta geçtim mi IN2020 aygıt yöneticisinde sürücüleri eksik diyor. Pdc zaten görmüyor. O son güvenlik güncellemesini yüklemezsen s8run 460 gb lık. Bu arada DA yüklersen 11 e yükseltir yükseltmez volte gidiyor. AA yüklersen önce 11 çalılıyor. 460 mb lık güvenlik güncellemesi ile volte gidiyor.

hocam merhaba 8t'de o son güvenlik güncellemesinde benimde volte gitti bir çözüm bulabildiniz mi?

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
Benim yaptığım gibi yapın. 8 pro aa yani global romu yükleyin. Son gelen 460 gb lık güvenlik güncellemesini yapmayın. Şu and 8 pro android 11 ile volte ve vowifi kullanıyorum.

ben 8t için araştırıyordum ama denerim hocam teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt