Rehber Gelen eleştrişerden dolayı konu silinebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Hocam ben size yazarken siz de konuyu açmışsınız aynı anda :) Teşekkürler.

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Hocam ben size yazarken siz de konuyu açmışsınız aynı anda :) Teşekkürler.
hocam ne hikmettir bilmiyorum sanki çok değerli bir bilgi gibi sır gibi saklanıyor ben buna karşıyım bir çözüm varsa ben herkesin faydalanmasından yanayım çünkü malum işlem için ben android 10 a dönmek zorunda kaldım cihaz sıfırlanıyor tekrar baştan kur vs çok uğraştırmıştı

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
hocam ne hikmettir bilmiyorum sanki çok değerli bir bilgi gibi sır gibi saklanıyor ben buna karşıyım bir çözüm varsa ben herkesin faydalanmasından yanayım çünkü malum işlem için ben android 10 a dönmek zorunda kaldım cihaz sıfırlanıyor tekrar baştan kur vs çok uğraştırmıştı
Aynen hocam bir bilgi varsa paylaşılmalı ki değerli olsun, bu forumlar bunun için var zaten. Elinize sağlık.

IN2023 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
malum android 11 güncellemesini alan op8 ve op8 pro ve android 11 ile gelen op 8t engineer mode ile diag port açılsada işlem yapılamıyordu artık sorunsuz port açılıp işlem yapılabiliyor. yapılması gereken linkteki programı (driver) indirip yönetici olarak çalıştırıp kurmak ve engineer mode ile diag port açtıktan sonra aygıt yöneticisinde görünen 2 adet diag portu sürücü güncelleştir uyumsuz aygıtları gösteri seçtikten sonra oppo diagnostic portu seçip sücürücülerini güncellemek 2 porttan biri ile işlem yapılabiliyor genelde yüksek numarayı alan portla sorunsuz işlem yapabildim ben

paylaşımınız için çok teşekkür ediyorum.

ozzami

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
19
Ellerinize sağlık. Heryerde bunu arıyordum.

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozzami

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
19
malum android 11 güncellemesini alan op8 ve op8 pro ve android 11 ile gelen op 8t engineer mode ile diag port açılsada işlem yapılamıyordu artık sorunsuz port açılıp işlem yapılabiliyor. yapılması gereken linkteki programı (driver) indirip yönetici olarak çalıştırıp kurmak ve engineer mode ile diag port açtıktan sonra aygıt yöneticisinde görünen 2 adet diag portu sürücü güncelleştir uyumsuz aygıtları gösteri seçtikten sonra oppo diagnostic portu seçip sücürücülerini güncellemek 2 porttan biri ile işlem yapılabiliyor genelde yüksek numarayı alan portla sorunsuz işlem yapabildim ben

Bende 2 port görünmüyor. Sadece qualcomm vardı. Dediğiniz gibi onu oppo nun tüm sürümlerini denedim. Ama pdc görmedi.

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Bende 2 port görünmüyor. Sadece qualcomm vardı. Dediğiniz gibi onu oppo nun tüm sürümlerini denedim. Ama pdc görmedi.

android 11 de engineer mod ile diag port açtığınızda iki port geliyor pdc için full port switch açıyorsunuz onu hiç denemedim full port yerine diag port açıp gelen 2 sürücüyü de oppo yapıp pdc ile iki portu da deneyebilirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt