Soru OnePlus 8T

Hasjaj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8SE
Meslek
Öğretmen
Konular
10
Halihazırda Mi 9 kullanmaktayım. Zamanının amiral gemisi. Şarj harici beni memnun ediyordu ancak şarj konusu sorun olmaya başladı. O yüzden OnePlus 8T geçmeye karar verdim. 8T kullanan arkadaşlar önerir misiniz? 12-256 modelini alıcam.

gacvokem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ÖMER
Cihazım
ONEPLUS 5T
Konular
0
dostum iyi kullanırsan cihaz üzmez ama arızalanınca , direk çöp op 5t tecrübemle sabittir. parça bulamazsın ona göre karar ver bende op 8 proyla-8t arasında kaldım sonra vazgeçip not 10 pro 6-128 aldım eski bi one plus kullanıcısı olarak gayet memnunum.

Hasjaj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8SE
Meslek
Öğretmen
Konular
10
dostum iyi kullanırsan cihaz üzmez ama arızalanınca , direk çöp op 5t tecrübemle sabittir. parça bulamazsın ona göre karar ver bende op 8 proyla-8t arasında kaldım sonra vazgeçip not 10 pro 6-128 aldım eski bi one plus kullanıcısı olarak gayet memnunum.
Aslında ilk mi 10 T alacaktım ancak gerek amoled olmaması ve asıl sebep tasarım olarak ağır ve kalın olması beni vazgeçiren sebepler oldu. Bir de dolby Atmos var 8T ' de. Bilmiyorum çok önemli mi ama bunlardan dolayı oneplusa döndüm biraz

Son düzenleme:

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
ekran kırılmalarında orjinal ekran bulunabiliyor belirli satıcılar mevcut ancak diğer parça sıkıntılarında arkadaşın dediği gibi zorlanabilirsiniz. Ancak kolay kolay arıza veren cihazlar değildir Oneplus'lar. Bu yüzden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Geri kalan kısım da sizin şansınıza, teknoloji şans işidir malum

Hakan75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9t
Konular
5
Kesinlikle bunu yap bataryanın 2 katına çıktığını göreceksin