Soru Oneplus 8t Color OS kullanan varmı?

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Cihazıma color os yüklemek istiyorum. Forumda kuran arkadaşlar var mı? Ne gibi hatalar var dil sorunu haricinde?

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Yükleme başarılı bir şekilde gerçekleşti. Görsellik olarak cihaza çok şey kazandırmışlar. Geçmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim

Ekli dosyalar

• IMG-20210605-WA0000.jpeg
    IMG-20210605-WA0000.jpeg
    941 KB · Görüntüleme: 95

aydn_m

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Konular
0
Bende op 8 e kurdum gayet güzel bi sorun yok şu an üstelik bu beta Haziran sonu stabil gelecek diyorlar daha da iyi olur. Am oos 7, 8 saat ekran süresi alıyordum coloros da 6 saat civarı alıyorum stabil çıkınca bu süre artar umarım

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Bende op 8 e kurdum gayet güzel bi sorun yok şu an üstelik bu beta Haziran sonu stabil gelecek diyorlar daha da iyi olur. Am oos 7, 8 saat ekran süresi alıyordum coloros da 6 saat civarı alıyorum stabil çıkınca bu süre artar umarım
Benim şarj süresinde bir değişiklik olmadı. Ama görsellik ve stabilite olarak oosdan daha iyi olduğuna eminim. Benim bildiğim en stabil rom oos idi. Ama color os başarılı.

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
Şimdiki sürümden stabil'e direkt geçiş olacak mı acaba yoksa gene msm'den flash mı atmamız gerekecek. Kendi içinde güncellenir umarım

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Şimdiki sürümden stabil'e direkt geçiş olacak mı acaba yoksa gene msm'den flash mı atmamız gerekecek. Kendi içinde güncellenir umarım
Beta'dan stabile geçerken sıfırlama şart diye biliyorum. Ama daha stabil gelmesine bir ay olduğu için bekleyemedim :)

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
Beta'dan stabile geçerken sıfırlama şart diye biliyorum. Ama daha stabil gelmesine bir ay olduğu için bekleyemedim :)

anladım hocam ben betayı indirdim bekliyorum daha yükleme yapmadım eğer stabile geçişte sıfırlama olursa onunla da uğraşmak istemiyorum tekrar açıkçası. o yüzden duruma göre biraz daha bekleyebilirim :)

Üst Alt