Yardım OnePlus 8 Rom

#Yıldız

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Meslek
Cnc Freze Operatör
Konular
22
merhaba arkadaşlar OnePlus 8 için MIUI rom arıyorum böyle bir şey mümkün müdür acaba

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
8 Pro için xda sitesinde paylaşılmıştı fakat ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum. Android'in iphone'u sayılan oneplus cihazlarınada miui kurmak ilginç bir deneyim olsa gerek. giggle~~giggle~~giggle~~

Oyla:

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
8 Pro için xda sitesinde paylaşılmıştı fakat ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum. Android'in iphone'u sayılan oneplus cihazlarınada miui kurmak ilginç bir deneyim olsa gerek. giggle~~giggle~~giggle~~
OnePlus 7 ve alt serileri için miui rom kullananlar var hocam, gayet de memnun oldukların paylaşmışlar forumlarda. Ben de 5 yıldır kullandığım xiaomi den 5 gündür oneplus 8 e geçtim, arayüzü hiç sevmedim. Özelleştirilebilir özelliği hiç yok gibi çok yavan. Xiaomi telefonların ebat ve ağırlıklarının fazla olması nedeniyle şimdilik vazgeçtim ama itiraf ediyorum daha şimdiden arayüzünü özlemeye başladım.

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
OnePlus 7 ve alt serileri için miui rom kullananlar var hocam, gayet de memnun oldukların paylaşmışlar forumlarda. Ben de 5 yıldır kullandığım xiaomi den 5 gündür oneplus 8 e geçtim, arayüzü hiç sevmedim. Özelleştirilebilir özelliği hiç yok gibi çok yavan. Xiaomi telefonların ebat ve ağırlıklarının fazla olması nedeniyle şimdilik vazgeçtim ama itiraf ediyorum daha şimdiden arayüzünü özlemeye başladım.
İlk bir kaç hafta alışmakta zorlanıyorsunuz hocam sonradan sevmeye başlıyorsunuz.

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Eski modeller için daha çok seçeneç vardır tabiki, birde resmi sistem stock android'e daha yakın olduğu için custom romların sorunsuz olması muhtemeldir.

Özelleştirilebilirlikden kastınız tema yükleyip duvar kağıdı, icon gibi şeyleri değiştirmekse bunları harici uygulamalarla yapabilirsiniz biliyorsunuzdur zaten. OxygenOS da bu tür şeylerin dahili olmaması çok normal, bu bir eksiklik değil tercih. Ana amaç tertemiz, basit bir sistem. Oneplus'ın bu noktaya gelmesindeki en büyük etkenlerden birisi OxygenOS sonuçta. Şuan ben marka değiştirecek olsam miui arayüzünden arayacağım tek şey uygulama çekmecesi olmayan ana ekran. Tabi herkesin zevki farklıdır. Doğrusu budur diyemeyiz. Ancak cihaz seçerken özelliklerinin yanında arayüzünüde önceden incelemek, deneyimlemek gerektiğini bende yazdım kafama. Şimdiye kadar kullandığım arayüzler arasında ZenUI 'den aldığım keyfi hiçbir arayüzden alamadım. Ancak Xiaomi kadar ucuz başka alınabilecek cihazda yok malesef.

Oyla:

#Yıldız

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Meslek
Cnc Freze Operatör
Konular
22
8 Pro ile aynımı acaba yani 8 Pro icin paylaşılan romu 8 e kura bilir miyiz

Oyla:
Üst Alt