Yardım oneplus 8 hafıza kartı takılır mı

catsnovel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
10 5g vs 11se
Konular
9
Merhaba evde kullanmak için ikinci el oneplus 8 128 eu rom yüklü telefon aldım telefondan memnunum ama telefonun sim tepsisinde sadece tek sim takma yeri var ikinci sim yada hafıza Kartı takacak bir yer yok bu telefon a hafıza kartı takılmaz mı ayrıca ayarlarda telefon iki simli görünüyor fakat tek sim slotu mevcut ne yapabilirim hafıza kartı takılmaz mı? bunu evde depolama telefonu yapacaktım sözde

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.171
Merhaba, OnePlus 8 modelinde, maalesef tek SIM kart yuvası bulunmaktadır. Bu nedenle, cihazda ikinci bir SIM kart yuvası veya microSD kart yuvası yoktur. Dolayısıyla, hafıza kartı takmanız mümkün değildir.

Ancak, ayarlarda iki SIM kartlı bir telefon olarak görünmesinin nedeni, telefonun çift SIM kartlı modelleri için tasarlanmış XXX işletim sistemi tarafından çalıştırılmasıdır. Bununla birlikte, yalnızca tek bir SIM kart yuvasına sahip olduğunuz için, ikinci bir SIM kartı kullanamazsınız.

Telefonu depolama amaçlı kullanmak istiyorsanız, cihazın dahili belleğini kullanabilirsiniz. Telefonun 128 GB dahili belleğe sahip olması nedeniyle, depolama açısından geniş bir alan sağlamalıdır. Ayrıca, bulut depolama hizmetlerini kullanarak verilerinizi yedekleyebilirsiniz.

Üst Alt