Soru Oneplus 8 aldim 12/256 olan emulgator ile oyun oynuyorum ama ilk ciktigindan beridir de poco ya karsi istahim kabariyor :)

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Oneplus 8 den poco f2 pro 8/256 ya gecilirmi? Kronik sorunu varmi? Mi note 10 lite kullanmistim bir iki ay kadar sebeke sorunu gibi kronik sorunlari vardi bazen arayan kisiye once sesim gitmezdi kapatip yeniden arayinca duzelirdi... Poco f2 pro da da boyle bir sey varmi? Ayrica ekran sureleriniz nasil op8 de 8 9 saat arasi ekran suresi aliyorum 90 hz ekranla... Pocoda nasil? Kullanan arkadaslar yardim lutfen

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
50
Oneplus 8 den poco f2 pro 8/256 ya gecilirmi? Kronik sorunu varmi? Mi note 10 lite kullanmistim bir iki ay kadar sebeke sorunu gibi kronik sorunlari vardi bazen arayan kisiye once sesim gitmezdi kapatip yeniden arayinca duzelirdi... Poco f2 pro da da boyle bir sey varmi? Ayrica ekran sureleriniz nasil op8 de 8 9 saat arasi ekran suresi aliyorum 90 hz ekranla... Pocoda nasil? Kullanan arkadaslar yardim lutfen
Hocam geçmeyin bence mi 10 pro olsa neyse diyeceğim ama poco düşük bütçeli amiral gibi bişey bence hani elinizdekinden iyi değil

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Hiç almamış olsaydınız alın derdim ama şimdi almışsınız bir kere, bence geçiş yapmayın.

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94

Bence de geçme hocam, oneplus 8 gibi cihazdan pocoya geçilmez. bir kere poco 60hz op8 90hz.

hangi emulatorlerle oyun oynuyosun? ben de baya emulatorlerle oyun oynuyorum bu ara :) hatta gamepad almayı düşünüyorum telefon için

Oyla:

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Bence de geçme hocam, oneplus 8 gibi cihazdan pocoya geçilmez. bir kere poco 60hz op8 90hz.

hangi emulatorlerle oyun oynuyosun? ben de baya emulatorlerle oyun oynuyorum bu ara :) hatta gamepad almayı düşünüyorum telefon için
Ge force now.... ve steam İlk ciktiginda yapistirdim 20 dolardan bir yillik ge force now uyelik steamdeki oyunlardan takilyom... ubisofttan oyunlarim var assassins creed serisi var.... Bu sekilde iste sizde durumlar nasil?

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Ge force now.... ve steam İlk ciktiginda yapistirdim 20 dolardan bir yillik ge force now uyelik steamdeki oyunlardan takilyom... ubisofttan oyunlarim var assassins creed serisi var.... Bu sekilde iste sizde durumlar nasil?

Ben daha çok retro ppsspp, dolphin(wii emulator) , mame tarzı takılıyorum. dokunmatik ekrandan mı oynuyorsunu geforce now'ı ? stream olduğundan çok şarj tüketmiyodur. Bakayım güncel fiyatı neymiş

Oyla:

Crixalis43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Oneplus 8
Konular
10
Ben daha çok retro ppsspp, dolphin(wii emulator) , mame tarzı takılıyorum. dokunmatik ekrandan mı oynuyorsunu geforce now'ı ? stream olduğundan çok şarj tüketmiyodur. Bakayım güncel fiyatı neymiş
Su an aylik 39 dolar ge force now.... Millet pahali dedi adamlar promosyondu bu dedi yapistirdi aylik uyeligi 39 dolari :).... Aynen telefonun kendi dokunmatigiyle oynuyorum alistim joystick almayi dusunmuyorum :)

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Geforce Now güzel aslında ama sıkıntı olan o kadar para verip üstüne oyunlara da sahip olma zorunluluğu. O kadar para verince bilgisayar toplamak hoş geliyor ama o da para, döviz sürekli artıyor.

Oyla:
Üst Alt