Soru Oneplus 7T kullanan arkadaşlardan bilgi

rydwan89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rıdvan
Cihazım
İphone xs
Konular
2
Öncelikle herkese iyi günler diliyorum. Oneplus 7t kullanan arkadaşlar varsa merak ettiğim bir kaç konu olacak onları sormak istiyorum. Öncelikle Oneplus 7T kullanan arkadaşlar İnstagram kamerasında herhangi bir sorunla karşılaşıyormu ? Telefonun stabilliği iphone eş değermidir.Son olarakta güvenilir satıcı öneriniz varmıdır? Şimdiden çok teşekkür ederim İyi forumlar

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hocam bu forumda sorunuza tatmin edici cevaplar bulabileceğinizi sanmıyorum, çünkü farklı bir markanın forumundasınız.
Fakat yinede sizin için biraz yabancı forumlarda dolaştım.
İnstagram, whatsapp gibi uygulamalar hakkında görüntü kalitesinden yana tek bir şikayet bulamadım. Fakat galiba ekim ayında yapışan bir güncelleme sonrasında bazı kişilerde uzun süreli (30-40sn) hikaye paylaşımlarında uygulama hataları yaşanıyormuş fakat çözülecek bir şey olduğunu düşünüyorum. En azında yapılan hata raporlarına resmi forumda cevap veren geliştirici yetkililerin mesajlarını gördüm. Yani en azından karşınızda muhattap olacak birileri var.

Onun haricinde batarya performansından şikayetçi olanlarıda gördüm fakay yine aynı konularda memnun olanlarıda gördüm. Batarya konusu biraz kullanıma bağlı, kimisi 5 saat ekran süresi alıyor kimisi 7 saat.

Bazı kişiler de ısınma sorunu yaşadığını belirtmiş ama sayıları 3-5'i geçmez.

Onun haricinde genel bir sorun pek yok denecek kadar az gibi. Sonuç olarak iphone kadar stabil mi bilmiyorum ama fazlasıyla stabil olduğunu düşünüyorum ben, zaten olmasa bile sorunları inceleyen ve üzerinde çalışan bir resmi ekip olduğu görülebiliyor.

Oyla:

rydwan89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rıdvan
Cihazım
İphone xs
Konular
2
Çok teşekkür ederim değerli bilgilendirmenizden dolayı bu forum sitesinde daha bilgili insanlar olduğunu düşündüğüm için yazmıştım tekrardan teşekkür ederim

Oyla:

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
4 aydır op7pro kullanıyorum sadece 7t değil bütün android cihazlar instagram da iphone kadar kaliteli olmaz kamera açısından ama stabilite konusunuda iphone a en yakın yazılım diyebilirim yıllardır xiaomi kullanan biriyim ve op a geçince şahinden mersedes e binmiş gibi hissettim ve yazılım gerçekten sorunsuza yakın

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
4 aydır op7pro kullanıyorum sadece 7t değil bütün android cihazlar instagram da iphone kadar kaliteli olmaz kamera açısından ama stabilite konusunuda iphone a en yakın yazılım diyebilirim yıllardır xiaomi kullanan biriyim ve op a geçince şahinden mersedes e binmiş gibi hissettim ve yazılım gerçekten sorunsuza yakın

Bu durum biraz normal hocam, instagramın ios versiyonu iphone'a özel tasarlanıyor. Oysa android versiyon genele uygun tasarlanıyor ve bazı özel markalara göre ufak tefek istisnalar tanınıyor. Bu yüzden bir çok uygulama iphone telefonlarda daha stabil çalışıyor. Fakat bu durum normal ama bizim xiaomi deki aşırı kalitesizlik ve uyumsuzluklar pek normal değil.

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Turan gsmden alabilirsiniz . Guvenilir ve ilgililerdir.

Oyla:

rydwan89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rıdvan
Cihazım
İphone xs
Konular
2
Çok teşekkür ederim bilgilendirme için Turan gsm adını çok duydum hafta sonu gidip telefona bakayım

Oyla:

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Çok teşekkür ederim bilgilendirme için Turan gsm adını çok duydum hafta sonu gidip telefona bakayım
teknoses emin yılmaz op ta en güvenilir kişidir bu cumartesi kampanya yapacağını instagram dan duyurmuştu op7t yi 3000 tl ye satacaktı kaçırma bence rahat güvenebilirsin

Oyla:

rydwan89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rıdvan
Cihazım
İphone xs
Konular
2
Hocam mağaza satışı varmı acaba tercihim muhattap bulmak sorun olursa en azından görüşerek işlem yapmak isterim de
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Size zahmet birde instagram hesabını aradım bulamadım teknoses diye birde instagram hesabını paylaşabilirmisiniz

Son düzenleme:
Oyla:

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
kampanya mağazadan gelip alanlara zaten teknosess ile aratırsan bulursun iki s yani yada face den emin yılmaz ile bulursun oneplus türkiye yardımlaşma platformu diye gurupta yönetici bende o gurubu takip ediyorum

Oyla:
Üst Alt